Zamknij
REKLAMA

Zatrzymani ze znaczną ilością narkotyków

17:34, 08.10.2019 | źródło: KPP Człuchów
Skomentuj
Zatrzymani ze znaczną ilością narkotyków - fot. KPP Człuchów
REKLAMA

W minioną niedzielę w nocy policjanci z Człuchowa zatrzymali do rutynowej kontroli osobowego mercedesa, w którym podróżowało 4 mieszkańców powiatu człuchowskiego. U jednego z nich znaleźli amfetaminę. Okazało się również, że kierowca znajduje się pod działaniem środków odurzających. Cała czwórka została zatrzymana. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi w Polsce kara pozbawienia wolności do 10 lat.

W ubiegłą niedzielę, po godzinie 23.00 policjanci z patrolówki zatrzymali do rutynowej kontroli osobowego mercedesa poruszającego się po ulicach Człuchowa. Funkcjonariusze z uwagi na nerwowe zachowanie kierowcy i pasażerów postanowili dokładnie sprawdzić, co czterech mężczyzn w wieku od 20 do 29 lat ma przy sobie i co przewożą w samochodzie. Szybko okazało się, że jeden z pasażerów miał przy sobie woreczek, w którym znajdowało się ponad 50 gramów amfetaminy. Ponieważ zachowanie kierowcy również wydało się policjantom podejrzane sprawdzono jego trzeźwość, kierowca był trzeźwy jednak znajdował się pod działaniem amfetaminy i marihuany. Cała czwórka została zatrzymana. Policjanci wczoraj przeszukali mieszkania zatrzymanych i w domu jednego z nich znaleźli ponad 230 gramów amfetaminy. Mężczyźni, którzy posiadali zabronione substancje usłyszeli już zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Za popełnienie takiego przestępstwa grozi w Polsce kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Jeszcze dziś Sąd Rejonowy w Człuchowie zdecyduje o areszcie tymczasowym wobec nich. Dodatkowo kierowca odpowie za kierowanie samochodem pod wpływem środków odurzających. Czwarty mężczyzna po przesłuchaniu został zwolniony.

(źródło: KPP Człuchów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Miami Miami

1 1

Nie tykaj narkotyków, bo cie *%#)!& zmiecie z planszy... 22:26, 08.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

bombibombi

1 0

a taki dobry chłopak był w Polstyrze pracował miły pracowity no ale życie towarzystwo.... 17:03, 12.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz