Zamknij
REKLAMA

Kryminalni rozbijają bydgoski narkobiznes. Mieszkaniec Wyżyn aresztowany

11:42, 09.10.2019 | E.S
Skomentuj
Kryminalni rozbijają bydgoski narkobiznes. Mieszkaniec Wyżyn aresztowany - fot. KMP Bydgoszcz
REKLAMA

Bydgoscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej namierzyli i zatrzymali 27-latka podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków. W jego mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli ponad kilogram marihuany, amfetaminę, kokainę, LSD, MDMA, a także tabletki ekstazy. Decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące.

Kolejne narkotyki zostały zabezpieczone przez policjantów z bydgoskiego wydziału narkotykowego. Tym razem uderzyli w narkotykowy biznes jednego z mieszkańców osiedla na bydgoskich Wyżynach. Funkcjonariusze wpadli na jego trop dzięki wnikliwej i żmudnej pracy.

W poniedziałek (07.10.2019) po południu policjanci namierzyli typowanego 27-latka w samochodzie przy ulicy Polanka w Bydgoszczy. Kryminalni wylegitymowali podejrzewanego. W trakcie kontroli mężczyzna nie miał przy sobie żadnych zabronionych środków odurzających. Następnie pojechali z nim do jego miejsca zamieszkania.

Tam po przeszukaniu pomieszczeń wszystko się potwierdziło. 27-latek miał w mieszkaniu pełen wachlarz narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad kilogram marihuany, blisko pół kilograma amfetaminy, kokainę, z której można by było zrobić ponad 30 porcji tego narkotyku, 240 sztuk listków LSD, 270 sztuk tabletek ekstazy, proszek z granulkami MDMA, dwie wagi elektroniczne oraz inne substancje, które będą poddane laboratoryjnej ekspertyzie. 27-latek został zatrzymany i dowieziony do policyjnego aresztu.

Dalej sprawą zajęli się śledczy z bydgoskich Wyżyn, którzy na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili podejrzanemu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.

Dzisiaj (09.10.2019) kryminalni doprowadzili zatrzymanego do prokuratury. Tam oskarżyciel po jego przesłuchaniu postanowił wnioskować do sądu o tymczasowy areszt. Sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował 27-latka na najbliższe trzy miesiące.

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: kom. Przemysław Słomski - KMP Bydgoszcz

fot. KMP Bydgoszcz

  

  

 

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

LiteraninLiteranin

0 0

to jest rozbiciem narkobiznesu? podziwiam optymizm 07:25, 13.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz