Zamknij
REKLAMA

Poszukiwany zatrzymany w Sadkach

14:18, 10.10.2019 | E.S
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Mroczy, pow. nakielski, zatrzymali 41-latka poszukiwanego przez sąd do odbycia kary za przestępstwo, którego się dopuścił. Zatrzymany noc spędził w policyjnym areszcie. Jeszcze dzisiaj zostanie dowieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące.

Policjanci z komisariatu w Mroczy, pow. nakielski,  realizując polecenia nakielskiego sądu, ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie Sadek może przebywać poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości 41-latek. Po 19.00 mundurowi zapukali pod ustalony adres, by zweryfikować swoje informacje. Sprawdzenie w policyjnych systemach personaliów przebywającego w mieszkaniu 41-latka potwierdziło, że jest on poszukiwany w związku z nakazem doprowadzenia do placówki penitencjarnej, jaki wydał za nim nakielski sąd. Mieszkaniec Sadek został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu, gdzie spędził noc. 

Jeszcze dzisiaj (10.10.19), zgodnie z poleceniem sędziego, zostanie dowieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące w związku z przestępstwem, jakiego dopuścił się w przeszłości.

Autor: podkom. Justyna Andrzejewska - KPP Nakło nad Notecią

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz