Zamknij

Kolizja koło Lipki

12:52, 05.11.2019 | E.S
Skomentuj Kolizja koło Lipki - fot. KP PSP Złotów
REKLAMA

04.11.2019 około godziny 15.30 do SKKP Złotów wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch aut osobowych na drodze wojewódzkiej 188 za miejscowością Lipka w kierunku Złotowa.

Dyżurny SKKP bezzwłocznie zadysponował do zdarzenia dwa zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Lipce oraz zastęp z JRG Złotów oraz przekazał informację do Policji i Dyspozytora Medycznego. Po dotarciu na miejsce pierwszego zastępu jego dowódca przekazał sprecyzowaną informację z której wynikało, iż jedno z aut po uderzeniu znajduje się poza drogą w przydrożnym rowie. Drugi samochód z rozbitym przodem znajduje się również w przydrożnym rowie lecz po drugiej stronie drogi. Na miejscu przebywają łącznie cztery osoby uczestniczące w zdarzeniu brak innych służb.

Przystąpiono do zabezpieczenia terenu działań w tym uszkodzonych pojazdów oraz do wdrożenia czynności z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy wobec osób uczestniczących w kolizji. Po przybyciu Zespołu Ratownictwa Medycznego i przebadaniu poszkodowanych zapadła decyzja o konieczności przetransportowania dwóch osób do Szpitala.

Na potrzeby dalszych działań dochodzeniowych prowadzonych przez służby Policji na miejscu celem wsparcia został zastęp GBA-Rt z OSP Lipka, pozostałe zastępy powróciły do strażnic. W trwającej blisko dwie godziny interwencji udział wzięło łącznie 18 strażaków, oraz funkcjonariusze Policji i personel ZRM.

Opracowanie: st. str. Piotr Żurek

Zdjęcia: KP PSP Złotów

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

MiśMiś

0 0

Na tej drodze to standard, tu policji nie ma więc wszyscy pędza. 17:42, 05.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz