Zamknij
REKLAMA

Samochód osobowy uderzył w przydrożne drzewo. Ucierpiała młoda mama i jej dzieci

19:59, 07.11.2019 | źródło: KP PSP Złotów
Skomentuj Samochód osobowy uderzył w przydrożne drzewo. Ucierpiała młoda mama i jej dzieci - fot. KP PSP Złotów
REKLAMA

6 listopada 2019 r. o godz. 15.29 na stanowisko kierowania komendanta powiatowego PSP wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego na drodze powiatowej odcinek Węgierce – Tarnówka. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano najbliższe jednostki ochotniczych straży pożarnych oraz zastępy z jednostki ratowniczo-gaśniczej w tym grupę operacyjną komendanta powiatowego. Po dojeździe potwierdzono, że samochód osobowy uderzył w przydrożne drzewo, w pojeździe pozostawała nieprzytomna osoba z licznymi obrażeniami, niezwłocznie wykonano dojście i ewakuowano ją z pojazdu, udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy i przekazano przybyłemu Zespołowi Ratownictwa Medycznego. 

Dodatkowo pojazdem podróżowała dwójka małoletnich dzieci, które w momencie dojazdu pierwszego zastępu straży pożarnej były poza pojazdem. Im również udzielono pomocy medycznej, na mocy decyzji załogi ZRM wszyscy poszkodowani zostali zabrani z terenu akcji do szpitali.

Łącznie w działaniach zaangażowane były dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej, jednostki OSP Tarnówka, OSP Osówka, OSP Zalesie oraz dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz służby Policji.

(źródło: KP PSP Złotów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA