Zamknij
REKLAMA

Wypadek na drodze krajowej (FOTO)

20:39, 10.01.2020 | źródło: KP PSP Złotów
Skomentuj fot. KP PSP Złotów
REKLAMA

10 stycznia o godz. 7.39 do stanowiska kierowania komendanta powiatowego wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem dwóch pojazdów na drodze krajowej nr 11 w miejscowości Okonek. Na miejsce zdarzenia zadysponowano niezwłocznie najbliższą jednostkę ochotniczej straży pożarnej oraz zastępy ze złotowskiej jednostki ratowniczo-gaśniczej - informuje KP PSP w Złotowie.

Dwie osoby, które w wyniku zdarzenia zostały poszkodowane, przewieziono do szpitala powiatowego. Główne działania jednostek Straży Pożarnej związane były z zabezpieczeniem terenu akcji, w tym rozpoznaniem ładunku, który był przewożony przez jeden z pojazdów, a stanowiły go butle stalowe z gazami technicznymi. 

W toku prowadzonych działań nie stwierdzono uszkodzeń, a tym samym rozszczelnienia żadnej z butli. Po przeprowadzeniu czynności dochodzeniowych oba pojazdy zostały usunięte z drogi krajowej, na której przywrócono pełen ruch. 

W działaniach zaangażowane była jednostka OSP Okonek, zastępy PSP Złotów w tym grupa operacyjna komendanta powiatowego, zespół ratownictwa medycznego, Policja oraz służby pomocy drogowej i Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

(źródło: KP PSP Złotów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz