Zamknij

Wypadek na drodze krajowej (FOTO)

20:39, 10.01.2020 | źródło: KP PSP Złotów
REKLAMA
Skomentuj
fot. KP PSP Złotów

10 stycznia o godz. 7.39 do stanowiska kierowania komendanta powiatowego wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem dwóch pojazdów na drodze krajowej nr 11 w miejscowości Okonek. Na miejsce zdarzenia zadysponowano niezwłocznie najbliższą jednostkę ochotniczej straży pożarnej oraz zastępy ze złotowskiej jednostki ratowniczo-gaśniczej - informuje KP PSP w Złotowie.

Dwie osoby, które w wyniku zdarzenia zostały poszkodowane, przewieziono do szpitala powiatowego. Główne działania jednostek Straży Pożarnej związane były z zabezpieczeniem terenu akcji, w tym rozpoznaniem ładunku, który był przewożony przez jeden z pojazdów, a stanowiły go butle stalowe z gazami technicznymi. 

W toku prowadzonych działań nie stwierdzono uszkodzeń, a tym samym rozszczelnienia żadnej z butli. Po przeprowadzeniu czynności dochodzeniowych oba pojazdy zostały usunięte z drogi krajowej, na której przywrócono pełen ruch. 

W działaniach zaangażowane była jednostka OSP Okonek, zastępy PSP Złotów w tym grupa operacyjna komendanta powiatowego, zespół ratownictwa medycznego, Policja oraz służby pomocy drogowej i Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

(źródło: KP PSP Złotów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone