Zamknij
REKLAMA

Najbliższe 5 miesięcy spędzi w więzieniu, bo był poszukiwany

11:04, 17.01.2020 | E.S
REKLAMA
Skomentuj

Nakielscy „patrolowcy” w jednym z mieszkań w podnakielskiej wsi zatrzymali 45-latka poszukiwanego do odbycia kary za kradzież. Zatrzymany jeszcze tego samego dnia trafił do więziennej celi, gdzie spędzi najbliższe 5 miesięcy.

Na początku stycznia br. nakielski sąd wydał nakaz doprowadzenia do placówki penitencjarnej dla 45-letniego mieszkańca nakielskiej gminy. Mężczyzna miał do odbycia karę 5 miesięcy pozbawienia wolności za kradzież i winien sam stawić się w zakładzie karnym, jednak tego nie zrobił, dlatego polecenie doprowadzenia go tam dostali od sądu policjanci.

45-latek został zarejestrowany w policyjnych systemach jako poszukiwany i długo nie cieszył się wolnością. Ledwie 6 dni po tym, jak sąd wydał nakaz, nakielscy „patrolowcy” zatrzymali mężczyznę w jednym z mieszkań w gminie Nakło. Sprawdzenie jego personaliów było jedynie formalnością, która potwierdziła, że 45-latek winien przebywać w zakładzie karnym. Jeszcze tego samego dnia trafił do więziennej celi, gdzie spędzi najbliższe 5 miesięcy.

podkom. Justyna Andrzejewska - Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone