Zamknij

Aresztowany konkubent matki podejrzanej o znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad 8-miesięcznym dzieckiem

11:52, 18.02.2020 | E.S
REKLAMA
Skomentuj
Aresztowany konkubent matki podejrzanej o znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad 8-miesięcznym dzieckiem - fot. KPP Nakło nad Notecią

Zapadła kolejna decyzja w sprawie 8-miesięcznego chłopca, który z obrażeniami trafił w piątek do szpitala w Bydgoszczy. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące za kratami spędzi także 28-letni konkubent matki dziecka, dzieląc tym samym los kobiety.

Nakielscy policjanci prowadzą postępowanie mające na celu wyjaśnienie okoliczności, w jakich doszło do powstania obrażeń u 8-miesięcznego chłopca z Mroczy. Do sprawy funkcjonariusze zatrzymali 25-letnią matkę i jej 28-letniego konkubenta. 

Na wniosek prokuratora, w niedzielę (16.02.20) nakielski sąd zastosował 3-miesięczny areszt wobec matki dziecka. Wcześniej kobieta usłyszała prokuratorskie zarzuty znęcania się ze szczególnym okrucieństwem nad synem oraz 4-letnią córką. 

Wczoraj (17.02.20) zarzuty w tej sprawie oskarżyciel przedstawił jej 28-letniemu konkubentowi. Mieszkaniec Mroczy jeszcze tego samego dnia stanął przed sądem, który zdecydował o aresztowaniu podejrzanego na 3 miesiące.   

Za przestępstwo znęcania się grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Kara ta jest wyższa w przypadku znęcania się nad osobą z różnych względów nieporadną, a także kiedy udowodnione zostanie, że przy znęcaniu stosowane było szczególne okrucieństwo.

Zachowanie podejrzanych oceni sąd, który zdecyduje jaką poniosą karę. 

Autor: podkom. Justyna Andrzejewska - KPP Nakło nad Notecią, fot. KPP Nakło nad Notecią

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone