Zamknij

Areszt dla wandala z Wałcza

18:39, 18.02.2020 | źródło: KPP Wałcz
REKLAMA
Skomentuj
fot. Pixabay

Na trzy miesiące trafił za kratki 31 latek, który na terenie miasta Wałcza, dokonał uszkodzeń mienia, ponadto przy użyciu atrapy broni groził mieszkańcowi miasta oraz znieważył funkcjonariuszy Policji. Za popełnione czyny grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności - informuje asp. Beata Budzyń z KPP w Wałczu.
 
Do popełnionych czynów doszło w miniony weekend. 31-letni mężczyzna wykazując rażące lekceważenie porządku prawnego, bez jakiegokolwiek powodu, dokonał uszkodzenia kilku samochodów, poprzez między innymi zarysowanie powłok lakierniczych, zniszczenie lusterek, tablic rejestracyjnych oraz uszkodzenie innego rodzaju mienia na terenie miasta. Ponadto groził jednemu z mieszkańców, używając w tym celu atrapy broni, a także używając słów wulgarnych i obelżywych znieważył interweniujących funkcjonariuszy Policji. 

Ustalony i zatrzymany przez policjantów 31-latek trafił początkowo do policyjnego aresztu. Wczoraj sędzia Sądu Rejonowego w Wałczu zastosował wobec podejrzanego mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za popełniony czyny grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

(źródło: KPP Wałcz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone