Zamknij

Casting Miss Regionu Kujawsko-Pomorskiego 2017

16:57, 28.12.2016 | .
Skomentuj
REKLAMA

W sobotę, 28.01.2017 r. zapraszamy kandydatki z Bydgoszczy, Grudziądza i powiatów: bydgoskiego, grudziądzkiego, nakielskiego, sępoleńskiego, tucholskiego, świeckiego, chełmińskiego, wąbrzeskiego, brodnickiego.

W niedzielę, 29.01.2017 r. zapraszamy kandydatki z Torunia, Włocławka i powiatów: toruńskiego, włocławskiego, żnińskiego, inowrocławskiego, mogileńskiego, radziejowskiego, aleksandrowskiego, lipnowskiego, rypińskiego, golubsko-dobrzyńskiego.

Jeżeli kandydatki z danego powiatu nie mogą pojawić się w wyznaczonym dniu, zapraszamy w ten dzień, który będzie dogodniejszy.

Na casting należy zabrać ze sobą:
– Sukienkę koktajlową
– Dwuczęściowy kostium kąpielowy
– Buty na wysokim obcasie
– Dowód osobisty/ legitymację szkolną

Podstawowe warunki udziału w konkursie: 
– Wiek 18 – 27 lat
– Bezdzietna panna
– Obywatelstwo polskie lub karta pobytu

Zgłoszenia należy wysłać do 15.01.2017 r. przez formularz www.misskujawskopomorskie.pl/zgloszenia

Regulamin konkursu: www.misskujawskopomorskie.pl/regulamin

Gala finałowa Miss Regionu Kujawsko-Pomorskiego 2017 odbędzie się 8.04.2017 r. w Centrum Kultury Browar B. we Włocławku. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Włocławka, Pan Marek Wojtkowski.

W 2015 Miss Regionu zdobyła tytuł IV Wicemiss Polski oraz znalazła się w TOP8 Miss Tourism Sri Lanka International 2016, dwie tegoroczne laureatki Miss Regionu 2016 również znalazły się w ogólnopolskim finale.

Podczas konkursu kandydatki mogą w pełni zaprezentować swoją urodę, wdzięk i osobowość. Bellini podejmuje inicjatywę upowszechniania nowego wizerunku piękna, nie tylko kobiety zadbanej ale też aktywnej, kreatywnej, zainteresowanej rozwijaniem pasji i działaniem na rzecz własnego środowiska lokalnego.

Finalistki nie tylko przeżyją wspaniałą przygodę ale mogą poznać ciekawych ludzi, wziąć udział w licznych warsztatach i szkoleniach. Biorą udział w pokazach, w sesjach fotograficznych, w zgrupowaniu w atrakcyjnym miejscu. W kolejnej edycji finalistki będą miały aż dwa zgrupowania. Pierwsze w Opolu a tuż przed samym finałem na Zamku Golubskim. Udział w konkursie z pewnością może zmienić życie dziewczyn.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%