Zamknij
REKLAMA

Jak spędzić sylwestra w 2016 roku?

08:52, 20.12.2016 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
REKLAMA

Pożegnanie starego roku to wyjątkowa okazja, którą warto uczcić. Sylwestra najlepiej jest zaplanować z lekkim wyprzedzeniem, ale nawet w przypadku braku planów lub odwołania aktualnych jeszcze nic nie jest stracone. Jak powitać 2017 rok?

Samotny sylwester w domu?

Jeśli wszyscy znajomi zawiedli, a impreza została odwołana, nie oznacza to nieudanego sylwestra. Wystarczy odrobina chęci, pozytywnego działania i dobrej aury. Ważne, aby w Nowy Rok wejść z uśmiechem na ustach i jak najlepszym nastawieniem. Zafunduj sobie ogromną ucztę, ten szczególny wieczór na to zasługuje! Ulubiona potrawa, dania z dzieciństwa oraz rozmaite przekąski muszą zagościć na Twoim stole. Wystarczy jeszcze dodać dobrą książkę lub maraton filmowy, a sylwester bez towarzystwa nie będzie nieprzyjemnym wspomnieniem, a świetną okazją do sprawienia sobie niemałej przyjemność.

Zabawa ze znajomymi

Sylwestra można spędzić ze znajomymi na wiele sposobów. Impreza w domu może być bardzo ciekawym scenariuszem. W tym wypadku mamy duże pole manewru i całą zabawę możemy zaplanować od początku do samego końca. Klimatyczny, przebierany sylwester, ulubione jedzenie, spersonalizowana lista utworów muzycznych i wyjątkowy wystrój mieszkania? Zabawa motywami jest jak najbardziej wskazana tego dnia.

Innym pomysłem jest wybranie się na zorganizowaną uroczystość przez dany lokal, np. restaurację lub klub. Jeśli znajomi mają już swoje plany, warto rozejrzeć się za imprezami dla singli, gdzie można poznać wiele nowych, ciekawych osób i bawić się świetnie podczas powitania nowego roku.

Następnego dnia…

Impreza sylwestrowa bardzo często w mniejszym bądź większym stopniu wiąże się ze spożywaniem alkoholu. Następnego dnia warto sprawdzić, czy możemy już wsiąść za kierownicę swojego samochodu, zwłaszcza jeżeli czeka nas długi powrót do domu.

Pomoże nam w tym alkomat online, który umożliwia oszacowanie przybliżonej zawartości alkoholu we krwi. Przekalkulowane wyniki nie będą tak dokładne, jak badanie pomiarowe prawdziwym, profesjonalnym alkomatem, ale pozwolą nam orientacyjnie określić stan stężenia alkoholu we krwi.

Świadomość swojego stanu dzień po – a może nawet kilkadziesiąt minut – spożyciu alkoholu jest bardzo ważna i może uchronić nas przed mandatem, utratą prawa jazdy i najbardziej dramatycznymi scenariuszami drogowymi.

 

(artykuł sponsorowany)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%