Zamknij
REKLAMA

Okażmy serce, pomóżmy

13:36, 20.06.2017 | E.S
Skomentuj Okażmy serce, pomóżmy
REKLAMA

Iwona Hładasz z Czarnego od pięciu lat zmaga się z rakiem jelita grubego. Chorobę zdiagnozowano u niej, gdy była w ciąży.

Od tej pory życie jej i rodziny to istna walka o każdy dzień. Do tej pory bardzo dzielnie radzili sobie z chorobą, leczeniem i wszelkimi kosztami. Niestety teraz nastąpił czas, gdy potrzebują dużej ilości pieniędzy na bardzo kosztowny lek. Czas byśmy teraz my pomogli tej dzielnej kobiecie i jej rodzinie.

Niestety, nastąpił dalszy postęp choroby, wzrost już istniejących guzów oraz przerzuty. 23 maja 2017 zamknięto definitywnie leczenie pani Iwony w Klinice Onkologicznej w Bydgoszczy. Nie ma dla niej żadnego skutecznego leczenia systemowego.
 
Pojawiła się nadzieja na zatrzymanie choroby przy pomocy leku zawierającego substancje regorafeni, który niestety nie jest refundowany, a koszt miesięcznej kuracji wynosi 19.000 złotych. Produkt jest stosowany w leczeniu osób dorosłych, u których już zastosowano lub nie można zastosować innych dostępnych metod leczenia. Koszt całego leczenia to 80 tys. złotych.
 Leczenie można wesprzeć finansowo za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, należy kliknąć na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie na stronie https://skarbonka.alivia.org.pl/iwona-hladasz.

Gros ludzi wsparło już tą drogą leczenie Pani Iwony. Dodatkowo, w Zespole Szkół Technicznych w Człuchowie, w którym pracuje mąż Pani Iwony uczniowie zorganizowali sprzedaż hot dogów i kanapek, a innego dnia nauczyciele upieczone przez siebie ciasta.
 
W niedzielę, 25 czerwca o godz. 18:00 w Miejskim Domu Kultury w Człuchowie odbędzie się koncert charytatywny "Dla Iwony" projektu This Moment Music. Cena biletu cegiełki wynosi od 10 zł. W trakcie koncertu odbędą się licytacje oraz można liczyć na kawę i ciasto za "symboliczną złotówkę". Wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć leczenie Iwony Hładasz, która marzy o tym, by wyzdrowieć i wychować 5-letniego synka, serdecznie zapraszają na koncert organizatorzy.

- Walczę każdego dnia o swoje życie, a nadzieję daje mi mój 5 letni syn. Do tej pory przy wsparciu rodziny dawałam radę samodzielnie, jednak aktualnie kwota potrzebna na leczenie przekracza moje możliwości finansowe. Ponadto w wyniku wcześniejszych chemioterapii mam uszkodzone nerki, co wiąże się z dodatkowymi kosztami. Dlatego zwracam się z prośbą do ludzi dobrego serca o wsparcie w ratowaniu mojego życia. Ten bardzo kosztowny lek daje szansę na moje wyleczenie i wychowanie syna - zwraca się z prośbą Iwona Hładasz.

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%