Zamknij

Policjant służby prewencji

Miejsce pracy: Tadeusza Kościuszki 8, 89-400 Sępólno Krajeńskie, powiat: sępoleński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Wynikający z zadań policji.
Rodzaj umowy: Mianowanie
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 14.06.2022
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
  • średnie branżowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Obywatel polski o nieposzlakowanej opinii, który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, korzystający z pełni praw publicznych, posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych podległych szczegółowej dyscyplinie służbowe, której gotów jest się podporządkować, dający rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych. Szczegółowe informacje zamieszczone są na stronie internetowej: http://bip.bydgoszcz.kwp.policja.gov.pl/KWB/rekrutacja-do-sluzby-w/37922,Rekrutacja-do-sluzby-w-Policji-2022-r-ogloszenie-obowiazujace-dla-kandydatow-kto.html
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Komenda Powiatowa Policji w Sępólnie Krajeńskim
    Numer telefonu: 523881352
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Szczegółowe informacje zamieszczone są na stronie internetowej: http://bip.bydgoszcz.kwp.policja.gov.pl/KWB/rekrutacja-do-sluzby-w/37922,Rekrutacja-do-sluzby-w-Policji-2022-r-ogloszenie-obowiazujace-dla-kandydatow-kto.html
    przekazania dokumentów:
    Przeprowadzanie porad psychologicznych, diagnostycznych
    StPr/22/0720
    wynagrodzenie od od 6 850 PLN

    Prowadzenie psychoterapii indywidualnej, grupowej, rodzinnej sesji wsparcia psychospołecznego.
    StPr/22/0719
    wynagrodzenie od od 7 500 PLN

    Nadzór nad prawidłowym działaniem sieci gazowej. Czyszczenie palników Monitorowanie stanu gazu w zbiornikach Nadzór nad dostawą gazu
    StPr/22/0710
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    Praca w tartaku i stolarni.
    StPr/22/0666
    wynagrodzenie od od 3 010 do 4 000 PLN

    Krojenie pieczywa, przygotowanie do wywozu.
    StPr/22/0604
    wynagrodzenie od od 1 600 PLN

    prace magazynowe związane przewożeniem płyt granitowych i innych
    StPr/22/0555

    Prace budowlane przy wznoszeniu obiektów budowlanych
    StPr/22/0548
    wynagrodzenie od od 3 500 do 5 000 PLN

    Wynikający z zadań policji.
    StPr/22/0186
    wynagrodzenie od od 4 900 PLN