Pracownik biurowy inspektor/specjalista

Miejsce pracy: Przemysłowa 2, 89-400 Sępólno Krajeńskie, powiat: sępoleński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Obsługa płatności bezpośrednich oraz mechanizmów PROW w zakresie przyjmowania, kontrolowania i rejestrowania wniosków.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 17.12.2018
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Oczekiwania: komunikatywność, operatywność, sumienność, systematyczność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole. Pełna treść ogłoszenia na stronie: http://www.arimr.gov.pl/o-arimr/praca/ogloszeni
    Pracodawca: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Skierowanie do pracy oraz dokumenty aplikacyje, które należy składać do 27.11.2018 r. w ARiMR w Toruniu. Pełna treść ogłoszenia na stronie: http://ww
    przekazania dokumentów:
    Ekspozycja towarów, czynności porządkowe, obsługa klienta.
    StPr/18/1276
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Dyspozycja flotą, pozyskiwanie i obsługa niemieckojęzycznych klientów, organizacja pracy kierowców pojazdów do 3,5 t. Organizacja zleceń transportowych.
    StPr/18/1226
    wynagrodzenie od od 4 210 PLN

    Obsługa płatności bezpośrednich oraz mechanizmów PROW w zakresie przyjmowania, kontrolowania i rejestrowania wniosków.
    StPr/18/1227
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN

    Organizowanie transportu samochodowego, własnych towartów na terenie kraju. Kontakt z klientem w sprawie dostaw oraz ścisła współpraca z działem handlowym.
    StPr/18/1198
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    Przedstwiciel handlowy, prowadzenie sprzedaży wśród klientów - instytucji , indywidualne pozyskiwanie nowych kontrahentów, fakturowanie sprzedaży
    StPr/18/1194

    Pomoc w pracach spedycyjnych.
    StPr/18/1192