Zamknij

Sprzedawca

Miejsce pracy: Tadeusza Kościuszki 15/G, 89-400 Sępólno Krajeńskie, powiat: sępoleński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Sprzedaż (obsługa klienta).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.02.2019
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: SUMA Wiesława Malendowicz
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy, CV
    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: - prowadzenie ewidencji okresów podlegania ubezpieczeniu społecznemu rolników, prowadzenie rozliczeń z płatnikami składek: sporządzanie wezwań do zapłaty i upo
    StPr/19/0313
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Kompletowanie i przygotowanie towarów do wysyłki, obsługa wózka widłowego, prace magazynowe
    StPr/19/0045

    - przygotowanie dokumentacji do archiwum, - porządkowanie i segregowanie dokumentacji - obsługa systemów informatycznych - obsługa urządzeń biurowych - przygotowanie wezwań do podatników w celu uzupe
    StPr/19/0046
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    zapoznanie się z instrukcją kancelaryjną,obsługa beneficjentów, segregowanie dokumentów, przygotowywanie korespondecji - wprowadzenie karty ewidencji czasu pracy dla pracowników - rozliczanie nadgodz
    StPr/19/0051

    StPr/19/0052

    Wyszukiwanie możliwości uzyskania dostacji na sprawy związane z ochroną środowiska. Pisanie wniosków.
    StPr/19/0053
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    zapoznanie się z instrukcją kancelaryjną,obsługa beneficjentów, segregowanie dokumentów, przygotowywanie korespondecji wychodzącej
    StPr/19/0043

    Sprzedaż (obsługa klienta).
    StPr/19/0041

    Sprzedawanie art. grzewczych i wod. kan.
    StPr/18/1289

    Przyjmowanie towarów do magazynu, ich rozładowywanie z zachowaniem określonego systemu identyfikacji oraz kompletowanie i wydawanie towaru. Wykorzystywanie w pracy obsługi wózkiem widłowym.
    StPr/18/1285
    wynagrodzenie od od 3 600 PLN