Zamknij

Przedstawiciel handlowy w branży budowlanej.

Miejsce pracy: Komierowska 21, 89-400 Sępólno Krajeńskie, powiat: sępoleński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Prowadzenie sprzedaży wśród klientów indywidualnych i firm, pozyskiwanie nowych klientów, fakturowanie sprzedaży. Praca biurowa prowadzenie negocjacji handlowych droga internetową.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 06.06.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
    Uprawnienia:
    • Umiejętność prowadzenia negocjacji
    • obsługa programu do fakturowania SUBIEKT
    • umiejętność obsługi komputera
      Wymagania dodatkowe
      Wykształcenie:
      • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
        Pracodawca: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "KAM-EKO" Sp. z o.o.
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Chojnicka 8, 89-430 Kamień Krajeński, powiat: sępoleński, woj: kujawsko-pomorski
        Osoba do kontaktu: Anna Siedlecka
        Numer telefonu: 780097500
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV, skierowanie z PUP
        Rozliczanie kierowców, liczenie produkcji, wystawianie faktur.
        StPr/19/0585
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Utrzymanie porządku i czystości na terenie zakładu
        StPr/19/0572
        wynagrodzenie od od 2 400 PLN

        Wykonywanie prac stolarskich.
        StPr/19/0558

        Prowadzenie sprzedaży wśród klientów indywidualnych i firm, pozyskiwanie nowych klientów, fakturowanie sprzedaży. Praca biurowa prowadzenie negocjacji handlowych droga internetową.
        StPr/19/0559

        Skręcanie, montowanie mebli (u klienta).
        StPr/19/0554

        podawanie posiłków, pomoc w kuchni
        StPr/19/0543

        Pomoc w zakresie prac biurowo-kadrowo-księgowych.
        StPr/19/0470

        Pomoc w pracach gospodarczo-porządkowych, dbałość o estetykę i ład na terenie firmy.
        StPr/19/0471

        Szycie tapicerki meblowej.
        StPr/19/0460

        Obsługa klienta w zakresie sprzedaży (osobista,telefoniczna i mailowa),prowadzenie dokumentacji magazynowej i sprzedażowej (wypisywanie dokumentów wydania WZ, fakturowanie), tworzenie i przedstawienie
        StPr/19/0466
        wynagrodzenie od 2 500 - 2 700 PLN