Zamknij

Doradca klienta

Miejsce pracy: Sępólno Krajeńskie, powiat: sępoleński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - obsługa bieżąca klienta - sprzedaż produktów bankowych - aktywne pozyskiwanie klienta
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.09.2019
System wynagradzania: Prowizyjny
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Osoba do kontaktu: Michał Sercow
    Numer telefonu: 523881363
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie
    przekazania dokumentów:
    obsługa lottomatu, obsługa klienta
    StPr/19/0673
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Montaż wyposażenia budynków inwentarskich
    StPr/19/0672

    Wyrabianie ciast, formowanie chleba.
    StPr/19/0668

    - obsługa bieżąca klienta - sprzedaż produktów bankowych - aktywne pozyskiwanie klienta
    StPr/19/0665
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Prace stolarskie.
    StPr/19/0643

    pieczenie mięsa przygotowywanie posiłków
    StPr/19/0644

    Wytwarzanie zbrojeń do prefabrykatów betonowych.
    StPr/19/0633
    wynagrodzenie od 3 300 - 3 500 PLN

    obsługa klientów
    StPr/19/0617

    Prowadzenie sprzedaży wśród klientów indywidualnych i firm, pozyskiwanie nowych klientów, fakturowanie sprzedaży. Praca biurowa prowadzenie negocjacji handlowych droga internetową.
    StPr/19/0559

    Skręcanie, montowanie mebli (u klienta).
    StPr/19/0554