Zamknij

Sprzedawca

Miejsce pracy: Przemysłowa 2, 89-400 Sępólno Krajeńskie, powiat: sępoleński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Przyjmowanie towaru, ekspozycja i sprzedaż.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.08.2019
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • średnie ogólnokształcące
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Spółdzielnia Rolników Indywidualnych "ROLNIK"
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Skierowanie do pracy, CV
      1. Ekspozycja towarów, 2. Sprawdzanie dostaw ze swojego działu, 3. Kompleksowa obsługa i doradztwo klienta.
      StPr/19/0749
      wynagrodzenie od od 1 900 PLN

      Wykonywanie pizzy. Rozładunek towaru.
      StPr/19/0748
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      1. Bezpośredni udział w akcjach ratowniczo gaśniczych; 2. Utrzymanie powierzonego sprzętu oraz odzieży specjalnej i przedmiotów wyposażenia osobistego w czystości i pełnej sprawności technicznej; 3.
      StPr/19/0734
      wynagrodzenie od od 3 400 PLN

      Prace murarskie i pomocnicze w budownictwie.
      StPr/19/0733
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Pomoc przy przygotowywaniu potraw, obsługa klienta, sprzątanie.
      StPr/19/0723
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      Przygotowywanie dokumentacji związanej z nawiązaniem, trwaniem i rozwiązaniem stosunku służbowego policjantów. Przygotowywanie stosownych wniosków, rozkazów personalnych i decyzji Komendanta P
      StPr/19/0714
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Przewóz osób na liniach regulowanych, sprzedaż biletów w autobusie.
      StPr/19/0712
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      Przyjmowanie towaru, ekspozycja i sprzedaż.
      StPr/19/0713
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Pieczenie mięsa.
      StPr/19/0711

      Obsługa klienta. Przyjmowanmie towaru. Dbanie o czystość w sklepie
      StPr/19/0698