Sprzedawca

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 5, 89-400 Sępólno Krajeńskie, powiat: sępoleński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Obsługa klientów, przyjmowanie i zamawianie towaru.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.10.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 250 - 4 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • średnie zawodowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Andrzej Dąbrowski "MERKURY"
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Skierowanie do pracy, CV
      Ekspozycja towarów, sprawdzanie dostaw do swojego działu, kompleksowa obsługa i doradztwo klienta.
      StPr/19/0919
      wynagrodzenie od od 2 630 PLN

      Ochrona obiektu handlowego.
      StPr/19/0920
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      - przygotowanie dokumentacji do archiwum - sporządzanie spisów zdawczo-odbiorczych przy przekazywaniu akt do archiwum zakładowego - porządkowanie i segregowanie dokumentacji - obsługa systemów informa
      StPr/19/0910
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      - stylizacja paznokci - obsługa urzadzeń kosmetycznych w tym kapsuły z sauną - zabiegi na twarz - zabiegi na ciało - zabiegi frezarką np. pedicure - masaże - sprzedaż produktów - teoria z zakresu wied
      StPr/19/0914

      Obsługa klientów, przyjmowanie i zamawianie towaru.
      StPr/19/0890
      wynagrodzenie od 2 250 - 4 000 PLN

      Naprawa i konserwacja pojazdów samochodowych.
      StPr/19/0883

      Skręcanie, montowanie mebli (u klienta).
      StPr/19/0868
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Tapicerowanie mebli, pomoc.
      StPr/19/0873

      Szycie tapicerki meblowej.
      StPr/19/0875

      Produkcja wyrobów cukierniczych (drożdżówek, ciast itp.)
      StPr/19/0846