Zamknij

Kierownik działu spedycji

Miejsce pracy: Tadeusza Kościuszki 15, 89-400 Sępólno Krajeńskie, powiat: sępoleński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - budowanie i zarządzenie zespołem spedytorów, - pomoc w rozwoju zawodowym pracowników wydziału, - pozyskanie oraz utrzymanie stałych kontaktów z klientami, - realizacja założonych celów sprzedażowy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.11.2019
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: logistyka
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe w zakresie logistyki i spedycji, umiejętność strategicznego myślenia, mile widziane doświadczenie na kierowniczym stanowisku, umiejętność zarządzania zespołem. Biegła znajomość
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: PHENIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Skierowanie do pracy, CV
    Kierowanie samochodem dostawczym. Dbanie o dokumentację transportową. Dbanie o stan pojazdu.
    StPr/19/0998
    wynagrodzenie od od 2 843 PLN

    Obsługa klientów, rozliczanie kasy. Realizacja płatności gotówkowych i bezgotówkowych.
    StPr/19/0993
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Przewóz osób oraz sprzętu geodezyjnego i sprzętu pomiarowego.
    StPr/19/0991
    wynagrodzenie od od 2 320 PLN

    1. Bezpośredni udział w akcjach ratowniczo gaśniczych; 2. Utrzymanie powierzonego sprzętu oraz odzieży specjalnej i przedmiotów wyposażenia osobistego w czystości i pełnej sprawności technicznej; 3.
    StPr/19/0989
    wynagrodzenie od od 3 410 PLN

    Wiercenie, wybijanie otworów na prasie.
    StPr/19/0982
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    - budowanie i zarządzenie zespołem spedytorów, - pomoc w rozwoju zawodowym pracowników wydziału, - pozyskanie oraz utrzymanie stałych kontaktów z klientami, - realizacja założonych celów sprzedażowy
    StPr/19/0941
    wynagrodzenie od od 10 000 PLN

    Wsparcie firmy od strony IT, serwisowanie i codzienna obsługa informatyczna.
    StPr/19/0922
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Naprawa i konserwacja pojazdów samochodowych.
    StPr/19/0883
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    Skręcanie, montowanie mebli (u klienta).
    StPr/19/0868

    Tapicerowanie mebli, pomoc.
    StPr/19/0873