Zamknij

Pomoc przedstawiciela handlowego

Miejsce pracy: KOŚCIUSZKI 24, 89-400 Sępólno Krajeńskie, powiat: sępoleński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: POMOC PRZY PRZYGOTOWYWANIU ZAMÓWIEŃ DLA KLIENTÓW SKLEPU, POSZUKIWANIE KONTRAHENTÓW NA TERENIE CHIN I POLSKI.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 25.02.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Język:
    • chiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: GRUPPO VIVA SP. Z O.O.
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Prace pomocnicze w kuchni.
      StPr/20/0054
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      Prowadzenie biura, kontakt z klientami, dobre maniery
      StPr/20/0038
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Prace remontowe, szpachlowanie, malowanie
      StPr/20/0036
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Telefoniczna obsługa klientów w zakresie sprzedaży, nawiązywania kontaktów z klientami, sprzedaz produktów
      StPr/20/0031

      Fakturowanie stanu magazynowego, sprzedaż materiałów pokryciowych
      StPr/20/0020

      POMOC PRZY PRZYGOTOWYWANIU ZAMÓWIEŃ DLA KLIENTÓW SKLEPU, POSZUKIWANIE KONTRAHENTÓW NA TERENIE CHIN I POLSKI.
      StPr/20/0008
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Dbanie o czystość w sklepie: zamiatanie, mycie i dezynfekcja, wycieranie kurzy.
      StPr/19/1092