Pozostali tapicerzy i pokrewni

Miejsce pracy: Sępólno Krajeńskie, powiat: sępoleński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: czynności związane z tapicerowaniem siedzisk, oparć krzeseł obsługa sprzętu wspomagającego transport ręczny zdejmowanie,układanie elementów na regałach inne prace zlecone związane z pracą na dziale ta
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 23.01.2020
System wynagradzania:
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • podstawowe
  • zasadnicze zawodowe
  • średnie ogólnokształcące
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Osoba do kontaktu: Michał Sercow
    Numer telefonu: 523881363
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie
    Przygotowywanie posiłków z pomocą kucharki, dbanie o czystość stanowiska pracy, wstępna obróbka potraw.
    StPr/20/0179
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Praca przy przygotowywaniu ciast, wypiekanie i dekoracja ciast.
    StPr/20/0170

    Krojenie pieczywa.
    StPr/20/0172

    Przygotowanie elementów do malowania, polerowanie, naprawy blacharskie.
    StPr/20/0153

    obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej
    StPr/20/0137

    Obsługa klienta. Praca biurowa w księgowości.
    StPr/20/0131

    Naprawa samochodów osobowych.
    StPr/20/0133
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    układanie towaru, przyjmowanie towaru, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta
    StPr/20/0135

    Montaż instalacji technologicznych, nierdzewnych.
    StPr/20/0110
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    prace związane z obsługą magazynu
    StPr/20/0078