Sprzedawca w salonie optycznym

Miejsce pracy: Gen. J. Hallera 23b, 89-400 Sępólno Krajeńskie, powiat: sępoleński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Opis stanowiska: - doradztwo w zakresie doboru opraw i szkieł okularowych oraz innych produktów optycznych - aktywna i profesjonalna obsługa klienta - dbanie o ekspozycję towaru i wystrój sklepu - obsługa kasy fiskalnej i komputera
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 01.07.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące, brak
    Uprawnienia:
    • sumienność, rzetelność, odpowiedzialność, samodzielność
    • Elastyczność, wysoka motywacja, doświadczenie w kontaktach z klientami, dobre maniery.
    • Doświadczenie w sprzedaży
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Inne] : Wymagania: - wykształcenie min. średnie - doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta - wysoka kultura osobista - zaangażowanie i motywacja do pracy - pozytywny stosunek do klienta - sumienność, obowiązkowość, odpowiedzialność i uczciwość
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: CITYOPTYK
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Gen. J. Hallera 23b, 89-400 Sępólno Krajeńskie, powiat: sępoleński, woj: kujawsk
      Osoba do kontaktu: Marcin Rapatt
      Numer telefonu: 608070099
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      Kierowanie samochodem dostawczym, dbanie o auto i dokumentację transportową.
      StPr/20/0400
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      zapoznanie się ze strukturą organizacyjną zapoznanie z programem finansowo-księgowym zakładowy plan kont inwentaryzacja sprawdzanie dokumentacji księgowanie faktur
      StPr/20/0390
      wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

      pomoc w prowadzeniu spraw zawiązanych z zamówieniami publicznymi pomoc w prowadzeniu spraw związanych z decyzjami o warunkach zabudowy pomoc w prowadzeniu działań promocyjnych pomoc w sporządzaniu dokumentacji aplikacyjnej pomoc w archiwizowaniu dokumentacji
      StPr/20/0391

      Przyjęcie, układanie i sprzedaż towarów, dbanie o czystość i porządek, obsługa kasy fiskalnej i komputera.
      StPr/20/0383

      Naprawa pojazdów samochodowych.
      StPr/20/0386

      Prace remonytowo-budowlane.
      StPr/20/0388

      zapoznanie się z regulamien pracy, regulaminem organizacyjnym, regulamienm ZFSŚ, intrukcją kancelaryjną, rzeczy wykaz akt monitorowanie sytuacji epidemilogicznej chorób zakaźnych nadzór nad programem szczepień dystrybucja preparatów kontrole sanitarno-epidemilogiczne
      StPr/20/0347

      Prace budowlane związane ze wznoszeniem konstrukcji budowlanych.
      StPr/20/0333
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Produkcja ciast i wyrobów cukierniczych.
      StPr/20/0335

      Opis stanowiska: - doradztwo w zakresie doboru opraw i szkieł okularowych oraz innych produktów optycznych - aktywna i profesjonalna obsługa klienta - dbanie o ekspozycję towaru i wystrój sklepu - obsługa kasy fiskalnej i komputera
      StPr/20/0325