Szwaczka

Miejsce pracy: Tadeusza Kościuszki 15, 89-400 Sępólno Krajeńskie, powiat: sępoleński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Zszywanie elementów odzieży, szycie mankietów, kołnierzy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.12.2020
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Umiejętność szycia odzieży, mile widziane doświadczenie zawodowe.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: ZAKŁAD KONFEKCYJNY SYLWIA
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Skierowanie do pracy
    Prace stolarskie, przygotowywanie procesu związanego z wytworzeniem wyrobu i z montażem.
    StPr/20/0752
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    sprzedaż ryb
    StPr/20/0747
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    Naprawa pojazdów samochodowych.
    StPr/20/0745

    POMOC PRZY PRZYGOTOWYWANIU ZAMÓWIEŃ DLA KLIENTÓW SKLEPU, POSZUKIWANIE KONTRAHENTÓW NA TERENIE CHIN I POLSKI. poszukiwanie ofert handlowych za pomocą stron internetowych w języku chińsim
    StPr/20/0737

    Zszywanie elementów odzieży, szycie mankietów, kołnierzy.
    StPr/20/0722

    Organizacja transportu. Kontrola procesu transportowego. Pozyskiwanie nowych klientów.
    StPr/20/0717

    Zarządzanie całością floty samochodowej. Planowanie i organizacja transportu. Optymalizacja kosztów.
    StPr/20/0714
    wynagrodzenie od od 10 000 PLN

    Kierowanie samochodem dostawczym, dopilnowanie dokumentacji transportowej, dbanie o stan pojazdu.
    StPr/20/0698

    Praca dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńcza
    StPr/20/0689
    wynagrodzenie od od 2 949 PLN

    Zamiatanie, mycie podłóg i innych powierzchni, odkurzanie.
    StPr/20/0683
    wynagrodzenie od od 1 300 PLN