Zamknij

Sprzątaczka biurowa

Miejsce pracy: Tadeusza Kościuszki 15, 89-400 Sępólno Krajeńskie, powiat: sępoleński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Sprzątanie biur
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Data rozpoczęcia: 01.01.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: PHENIX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Tadeusza Kościuszki 15, 89-400 Sępólno Krajeńskie, powiat: sępoleński, woj: kuja
    Osoba do kontaktu: Sandra Koniarczyk
    Numer telefonu: 734445715
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Prowadzenie gospodarki finansowej i transportowej w KPP.
    StPr/21/0057
    wynagrodzenie od od 3 577,41 PLN

    Praca z osobami niepełnosprawnymi.
    StPr/21/0047
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    prace magazynowe segregowanie mebli w toku produkcyjnym przygotowanie towaru do wysyłki
    StPr/21/0048
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Wykonywanie konstrukcji szkieletowych.
    StPr/21/0045

    Dbanie o asortyment na danym dziale, dokładanie towaru.
    StPr/21/0030
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    Dbanie o asortyment na danym dziale, dokładanie towaru na sklepie i magazynie.
    StPr/21/0031

    StPr/21/0032

    montaż pomostów, kładek, wiat
    StPr/21/0033

    Sprzedaż części do ciągników, przyczep, maszyn i urządzeń rolniczych.
    StPr/21/0027

    Naprawa samochodów osobowych.
    StPr/21/0008