PRACOWNIK OCHRONY

Miejsce pracy: Tartaczna 15, 89-400 Sępólno Krajeńskie, powiat: sępoleński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: OCHRONA NA HALI SPRZEDAŻOWEJ, MAGAZYNOWEJ I NA TERENIE ZAKŁADU.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 14.06.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • sumienność, rzetelność, odpowiedzialność, samodzielność
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Inne] : umiejętność współpracy z klientem, mile widziane doświadczenie oraz orzeczenie o niepełnosprawności
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Jolanta Kucharska
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: KWIATOWA 2, 77-300 Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: ŁUKASZ BARABASZ
      Numer telefonu: 667010394
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: od 04.06.2021 r. , Godziny : od 8:00
      nauka przyjmowania towaru na podstawie odpowiednich dokumnetów układanie towaru zamawianie brakujących towarów przygotowanie zamówień nauka obsługi koletora do obsługi magazynu
      StPr/21/0414
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      Prace pomocnicze związane z naprawą aut osobowych, w tym: prace blacharskie, lakiernicze
      StPr/21/0427
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      OCHRONA NA HALI SPRZEDAŻOWEJ, MAGAZYNOWEJ I NA TERENIE ZAKŁADU.
      StPr/21/0411
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Bezpośrednia obsługa klienta, kontrola jakości produktów, dbanie o czystość w miejscu pracy, przyjmowanie dostaw, kontrolowanie ilości asortymentu
      StPr/21/0410

      Pomoc w załadunku i rozładunku towarów, prace magazynowe, prace przy produkcji.
      StPr/21/0399

      prace związane z tworzeniem, wykonaniem, obróbką, okuwaniem elementów meblowych montowanie mebli
      StPr/21/0359

      określony w programie stażu
      StPr/21/0326
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      prace związane z obsługą klienta prace kelnerskie i pokrewne
      StPr/21/0230