Operator sprzętu spalinowego, kierowca kat. C, CE

Miejsce pracy: Tadeusza Kościuszki 22, 89-400 Sępólno Krajeńskie, powiat: sępoleński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Kierowanie samochodem ciężarowym. Prace fizyczne związane z realizacją budowy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 01.09.2021
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. godz
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. C + E
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe jako kierowca - min. 3 lata
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: TELPROJMONT Sp. z o.o.
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Skierowanie do pracy, CV.
      przekazania dokumentów:
      Pomoc wychowawcy klasy w opiece nad dziećmi
      StPr/21/0612
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      obsługa klienta, segregowanie dokumentów, wprowadzanie danych do zestawień, przygotowywanie korespondencji wychodzącej
      StPr/21/0614
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      Kierowanie samochodem ciężarowym. Prace fizyczne związane z realizacją budowy.
      StPr/21/0618
      wynagrodzenie od od 5 500 PLN

      Naprawa samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych, wykonywanie przeglądów serwisowych pojazdów i sprzętu na terenie budowy.
      StPr/21/0619

      Transport towarów, dopilnowanie dokumentacji, transportowej, dbanie o auto.
      StPr/21/0545
      wynagrodzenie od od 10 000 do 12 000 PLN

      Wytwarzanie zbrojeń do prefabrykatów betonowych.
      StPr/21/0538
      wynagrodzenie od od 3 800 do 4 000 PLN

      StPr/21/0539

      Wychowawca w oddziale przedszkolnym (3,4 latki)
      StPr/21/0501
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN