Zamknij

referent

Miejsce pracy: Sępólno Krajeńskie, powiat: sępoleński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prace przy sprawdzaniu dokumentacji, weryfikacja, archiwizacja, wprowadzanie danych przy pomocy komputera
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.11.2021
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Numer telefonu: 523881352
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie
    przekazania dokumentów:
    Praca w brygadzie międzynarodowej przy obróbce drewna.
    StPr/21/0763
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    Wynikający z zadań policji.
    StPr/21/0768
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    Montaż, malowanie mebli i dekoracji drewnianych, praca przy maszynach.
    StPr/21/0759
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Zarządzenie biurem
    StPr/21/0760

    Obsługa programów i urządzeń biurowych - MS Office, Subiekt, ksero, e-mail. Obsługa klienta, odbieranie przełączanie rozmów telefonicznych, przyjmowanie i składanie zamówień, gromadzenie i archiwizacja dokumentów.
    StPr/21/0756
    wynagrodzenie od od 2 800 do 3 000 PLN

    prace przy sprawdzaniu dokumentacji, weryfikacja, archiwizacja, wprowadzanie danych przy pomocy komputera
    StPr/21/0746
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Prace budowlane przy wzoszeniu konstrukcji obiektów budowlanych
    StPr/21/0729

    Przygotowanie instalacji nierdzewnej dla spawacza i montaż instalacji.
    StPr/21/0698
    wynagrodzenie od od 5 000 do 5 500 PLN

    Kierowanie samochodem ciężarowym. Prace fizyczne związane z realizacją budowy.
    StPr/21/0618
    wynagrodzenie od od 5 500 PLN

    Naprawa samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych, wykonywanie przeglądów serwisowych pojazdów i sprzętu na terenie budowy.
    StPr/21/0619