Zamknij

Robotnik budowlany

Miejsce pracy: Bema 11, 89-400 Sępólno Krajeńskie, powiat: sępoleński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Prace ogólnobudowlane przy wzoszeniu konstrukcji obiektów budowlanych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 27.12.2021
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 5 000 PLN
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
  • zasadnicze branżowe, budowlane
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w zawodach murarz, zbrojarz, cieśla szalunkowy, pomocnik budowlany itp. oraz umiejętność pracy w zespole i samodzielność.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Michał Szczepański Usługi Budowlane
    Osoba do kontaktu: Anna Lemańczyk
    Numer telefonu: 523881352
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Skierowanie do pracy, CV - Rozmowy kwalifikacyjne w siedzibie zakładu poprzedzone kontaktem telefonicznym pod nr. 508449175 w celu uzgodnienia terminu spotkania.
    Sortowanie i przenoszenie elementów z drewna (10-30kg) Praca w brygadzie międzynarodowej ze Wschodu przy obróbce drewna.
    StPr/22/0053
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    StPr/22/0054

    Czynności związane z procesem produkcji wyrobów piekarskich
    StPr/22/0031

    - przygotowanie dokjumentacji do archiwum, - porządkowanie i segregowanie dokumentacji, - obsługa systemów informatycznych, obsługa urządzeń biurowych: komputer, ksero, itp. - przygotowanie wezwań do podatników w celu uzupełnienia oraz poprawiania deklaracji, zeznań
    StPr/22/0028
    wynagrodzenie od 1 489 PLN

    prace załadunkowo-rozładunkowe nieczystości stałych, skaładowanie, segregacja i magazynowanie nieczystości stałych
    StPr/22/0023

    realizowanie zadań zgodnie z planem produkcji, obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesach produkcyjnych.
    StPr/21/0906

    Prace ogólnobudowlane przy wzoszeniu konstrukcji obiektów budowlanych
    StPr/21/0907
    wynagrodzenie od od 4 000 do 5 000 PLN

    Naprawa i konserwacja maszyn. Kontrola stanu technicznego, maszyn, zespołó, podzespołów
    StPr/21/0881
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    Palenie w piecu suszarni, utrzymanie porządku na hali, utrzymanie porządku dookoła hali.
    StPr/21/0882
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Obsługa traka taśmowego, przygotowanie maszyn do pracy, ustawianie
    StPr/21/0883
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN