Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
13:01, 30.03.2020
Jakość i komfort wypoczynku mają bezcenny wpływ na zdrowie człowieka oraz jego codzienne funkcjonowanie. Badania wykazują, że na sen przeznacza się aż jedną trzecią życia. Nic dziwnego, organizm domaga się przecież regeneracji, która dobroczynnie zadziała zarówna na ciało, jak i umysł. Przytulnie urządzona sypialnia to połowa sukcesu. Trudno wyobrazić sobie jednak wygodne łóżko bez odpowiedniej kołdry czy poduszki gwarantujących maksymalne odprężenie. Bardzo miło jest przecież ułożyć głowę na miękkiej poduszce i mieć wrażenie, że śpi się na obłoku. Nie ma nic przyjemniejszego niż ciepła kołdra w zimny wieczór. Właściwie dobrany komplet to klucz do zdrowego, a także spokojnego snu. Polska marka Ludwika, ceniony producent kołder puchowych oraz poduszek z naturalnym i syntetycznym wypełnieniem, doskonale wie, czego potrzeba, aby osiągnąć maksymalny poziom relaksu.
08:22, 30.03.2020
Podróżowanie kamperem bardzo różni się od wakacji w hotelu zorganizowanych przez biuro podróży. Przede wszystkim daje ono niesamowitą wolność i możliwość podejmowania spontanicznych decyzji odnośnie kierunku zwiedzania czy miejsca noclegu. Jak przygotować się do pierwszego urlopu w tej formie?
1
13:00, 27.03.2020
Kredyt hipoteczny to często istotny kredyt inwestycyjny w działalności gospodarczej. Żeby firma mogła się sprawnie rozwijać, niezbędne jest pozyskanie kapitału obcego, który pozwoli opłacić kolejne projekty. Wiele firm potrzebuje nieruchomości już na początku swojej działalności, a co za tym idzie, może nie mieć środków, aby sfinansować go na własną rękę.
10:07, 27.03.2020
Wiosna i lato zbliżają się wielkimi krokami. To oznacza, że najwyższy czas, aby pomyśleć o odświeżeniu swojej garderoby. Uwielbiamy sportowe stylizacje, dzięki którym możesz świetnie wyglądać, a jednocześnie czuć się komfortowo. W tym artykule podpowiemy Ci kilka pomysłów na modne sportowe zestawy.
10:59, 25.03.2020
Aranżacja przestrzeni dziecięcej to zawsze wyzwanie dla rodziców, którzy pragną,by ich pociechy posiadały funkcjonalne i przytulne pokoje, w których spędzają przecież większość czasu. Dlatego wyposażenie i wystrój pomieszczeń dziecięcych są tak ważne dla prawidłowego funkcjonowania dzieci i warto zadbać o ich atrakcyjny i przyjemny dla oka wygląd.
10:55, 25.03.2020
Zdecydowanie atutem numer jeden związanym z korzystaniem z ploterów laserowych, jest dokładność wykonywanej pracy. Mierzona jest ona w milimetrach, co często okazuje się zupełnie niedostępnym osiągnięciem dla człowieka. Plotery laserowe CO2 pokazują jednak, że liczy się też coś innego - szybkość realizowanych zadań. A ta może być większa dzięki zastosowaniu ploterów z dwiema głowicami.
10:43, 25.03.2020
Remont to bez wątpienia duże wyzwanie. Kiedy jednak każdy jego etap jest przemyślany, może być nam znacznie łatwiej doczekać się końca. Wszyscy chcemy, aby nasze domowe wnętrza oddawały nasz dobry gust i upodobania. Zależy nam na tym, aby wybierać to, co trwałe i dobrej jakości. Solidne wykonanie pozostanie odporne na próbę czasu, dlatego warto zainwestować w dobre materiały budowlane oraz meble.
00:00, 24.03.2020
Na naprawie uszkodzonego płaszcza, butów lub urządzeń elektronicznych, którym przytrafiła się usterka można sporo zaoszczędzić. Zachęca do tego seriws Fixly.pl w ramach akcji “Nie kupuj - naprawiaj!”, pomagając szybko znaleźć odpowiednich specjalistów - złote rączki, stolarzy czy pracownie krawieckie.
11:21, 20.03.2020
Przeprowadzono wiele badań dotyczących tego, w jakich biurach pracownicy są najbardziej wydajni. W dobie powstawania coraz większych korporacji przestrzeń w biurach staje się bardzo cenna. Sprawia to, że najbardziej opłacalne dla firm jest usadzanie jak największej ilości pracowników, na jak najmniejszej przestrzeni.
20:30, 19.03.2020
Montaż instalacji fotowoltaicznej to doskonały sposób na wykorzystanie odnawialnych źródeł energii, a zarazem zmniejszenie poboru energii elektrycznej. Kosztowna, często wspomagana dotacjami inwestycja, służy nam przez długie lata. Osoby, które dopiero przymierzają się do założenia paneli słonecznych, powinny jednak zgłębić temat mocy instalacji fotowoltaicznej, wyrażanej w jednostce kWp. Do tego potrzebujemy stosownych obliczeń, między innymi średniego zużycia energii w budynku, którego dotyczy planowana inwestycja.
15:22, 19.03.2020
Nie wszystkie produkty i towary mogą być przewożone w sposób dowolny. Dotyczy to przede wszystkim tych produktów, które wrażliwe są na czynniki zewnętrzne, w tym np. na temperaturę. Jednym z rodzajów takich produktów są produkty spożywcze oraz składniki wykorzystywane do produktu żywności. Dlatego do ich przewozu wykorzystuje się transport chłodniczy.
14:09, 19.03.2020
W zależności od preferencji można by tak określić niemal każdą możliwą pasję, w tym przypadku mowa jednak o żeglarstwie. Choć jest to hobby wymagające sporych nakładów finansowych, nie sposób jednak odmówić mu ogromnego uroku. Jeżeli więc tylko posiada się wystarczająco dużo oszczędności oraz wolnego czasu, warto pomyśleć o zaangażowaniu się w to właśnie zajęcie. Jego zalety można by wymieniać bez końca. Do najważniejszych z nich należy z całą pewnością fakt, że żeglarstwo zapewnia człowiekowi kontakt z naturą. Piękne jeziora z krystalicznie czystą wodą, szum drzew, śpiew rezydujących w ich gałęziach ptaków... Są to wspaniałe okoliczności sprzyjające odpoczynkowi, w takich warunkach można się zrelaksować, odetchnąć pełną piersią, zapomnieć o kłopotach i zmartwieniach dnia codziennego. A przecież chyba każdy z nas do tego właśnie dąży, oddając się swoim pasjom i zainteresowaniom!
11:19, 19.03.2020
Przed każdą rozmową kwalifikacyjną przygotowujemy się merytorycznie. Poznajemy profil firmy, wypisujemy swoje mocne i słabe strony, przygotowujemy dokumenty. Jednak warto też pamiętać o tym, co pokazuje nasza mowa ciała, gdyż to właśnie ona mówi o nas najwięcej.
09:01, 18.03.2020
Koszulki z krótkim rękawem z firmowym logo noszone przez pracowników są częstym widokiem. Jednak nie wszyscy pracodawcy zdają sobie sprawę, że istnieje również możliwość umieszczenia logo na bardziej eleganckich częściach garderoby, takich jak formalne koszule. Taka opcja daje możliwość czerpania korzyści z noszenia firmowych ubrań przez pracowników także w branżach wymagających bardziej oficjalnego ubioru. Takimi miejscami mogą być na przykład eleganckie sklepy, hotele, banki, sklepy z elektroniką i salony telefonii komórkowej. Jakie są zalety wyposażenia pracowników w koszule reklamowe?
20:35, 17.03.2020
Mobbing to zjawisko skierowane do pracownika lub przeciwko pracownikowi, które polega na długotrwałym, powtarzającym się nękaniu, powodującym negatywne skutki psychiczne lub fizyczne. Problem mobbingu w organizacjach zaczął mieć miejsce na skutek transformacji wolnorynkowych, po zmianach ustrojowych w 1989 r.
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone