Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
21:27, 15.04.2021
Zbliżający się dzień matki to świetna okazja, by pokazać jak bardzo ją kochasz. Drobny prezent z pewnością uświetni jej ten wyjątkowy czas, dlatego warto pomyśleć o nim odpowiednio wcześnie. Przedstawiamy propozycje na wyjątkowe podarunki, z których ucieszy się mama w każdym wieku.
21:21, 15.04.2021
Przed zakupem nieruchomości, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Dla większości osób priorytetem jest znalezienie wymarzonego M w preferowanej lokalizacji, o odpowiednim metrażu czy rozkładzie. Duże znaczenie ma również atrakcyjna cena wybranego lokum. Z tego względu odkładają często na drugi plan temat przynależności oraz sposobu zarządzania budynkiem. Podpowiadamy, jakie wady i zalety ma mieszkanie we wspólnocie mieszkaniowej.
19:21, 14.04.2021
Fotografia to wciągające zajęcie, które bardzo często staje się również sposobem na życie. Wystarczy odrobina talentu, profesjonalny sprzęt, odpowiednia wiedza oraz pomysł na siebie. Nad wszystkimi z nich można w znaczący sposób popracować, aczkolwiek w praktyce najwięcej problemów sprawia pomysłowość — rozumiana jako po umiejętność wybicia się spośród tłumów innych fotografów. A tych niestety nie brakuje, nie wspominając fotografów-amatorów, którzy również stanowią silną konkurencję. Jak więc skutecznie zaistnieć pośród innych? Okazuje się, że nie trzeba wcale inwestować w drogie reklamy oraz kampanie promocyjne. Wystarczy jedynie trochę pomyślunku oraz dobrej woli. Świetnym pomysłem na spersonalizowanie swojego produktu jest np. zapakowanie zdjęć w drewniane pudełka robione na zamówienie. Dlaczego?
19:11, 14.04.2021
Tymczasowe aresztowanie to najdotkliwszy środek zapobiegawczy przewidziany w Kodeksie karnym.
12:30, 14.04.2021
Co to jest narożnik? Dlaczego jest taki popularny? Jak wybrać odpowiedni narożnik? Na te pytania znajdziecie odpowiedzi w poniższym artykule. Poniżej przedstawimy czym charakteryzuje się narożnik i opiszemy jego funkcje. Na tej podstawie będziecie mogli dokonać świadomego wyboru, jaki narożnik wybrać w sklepie.
15:13, 12.04.2021
Działka rekreacyjna słusznie kojarzy się z miejscem w którym można zbudować domek letniskowy – zarówno drewniany, jak i murowany. Co warto wiedzieć w kontekście zakupu takiego rodzaju działki?
09:32, 09.04.2021
Dziś mija rok od powstania serwisu #FakeHunter, którego zespół podjął się trudnej walki z falą dezinformacji zalewającą przede wszystkim media społecznościowe. W ciągu tego czasu serwisowi udało się zweryfikować ponad 1150 informacji, w tym zdemaskować ok. 900 fake newsów, głównie dotyczących koronawirusa i szczepień. Projekt został uruchomiony przez PAP wspólnie z GovTech Polska.
10:37, 07.04.2021
Alior Bank obniża o połowę prowizję przygotowawczą od kredytów dla mikrofirm i małych przedsiębiorstw. Oferta dotyczy nowego finasowania udzielanego w formie kredytu w rachunku bieżącym, Biznes Kredytu obrotowego i na cele zakupowe, kredytów nieodnawialnych na finansowanie bieżącej działalności, w tym kredytu Łatwy Kapitał. Promocja obejmuje kredyty udzielane od 8 marca do 31 maja br. i jest skierowana do nowych oraz obecnych klientów Alior Banku, którzy potrzebują finansowania na bieżącą działalność gospodarczą oraz finansowania celów zakupowych.
10:29, 07.04.2021
Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 kwietnia 2021 roku rozpoczęła się IX kadencja Zarządu Krajowej Spółki Cukrowej S.A. Zarząd został powołany na trzyletnią kadencję.
14:18, 02.04.2021
20 kwietnia br. mija termin składania prac do konkursu o doroczne Nagrody SDP.
14:08, 02.04.2021
„Samorząd oddychający pełnymi płucami” - to nowy konkurs, w którym jednostki samorządu terytorialnego mogą prezentować projekty zapobiegające rozwojowi chorób płuc wśród swoich mieszkańców. Odbywa się on w ramach kampanii „Płuca Polski”. Autorzy trzech najciekawszych inicjatyw mogą liczyć na promocję w mediach oraz udział w ciekawym szkoleniu.
23:26, 31.03.2021
Wszyscy fani offroadu wiedzą o tym, że porządnej jakości wyciągarka to jeden z podstawowych elementów wyposażenia auta terenowego. To stosunkowo proste narzędzie potrafi wyswobodzić nas z niejednej opresji. Dlatego też warto zastanowić się nad tym, jaka wyciągarka elektryczna najlepiej sprawdzi się w naszym wypadku.
09:02, 25.03.2021
Wszyscy doskonale wiemy, jak ważny jest ruch dla naszego zdrowia, dlatego tak wiele osób zastanawia się, na jaki sport postawić. Bieganie, pływanie, czy też jazda na rowerze, to dla sporej części z nas zbyt banalne propozycje, które nudzą się już po kilku treningach. Właśnie dlatego bardzo ciekawym rozwiązaniem okazuje się jazda na deskorolce, na którą decyduje się coraz więcej ludzi. Co warto wiedzieć na ten temat?
1
22:13, 18.03.2021
Higiena snu to temat, który w ostatnich latach zyskał na znaczeniu, a hasło o ścieleniu i spaniu odmieniane było na wszelkie możliwe sposoby. Całkiem słusznie, bo im bardziej komfortowy sen, tym lepsze samopoczucie w ciągu dnia. Jeśli narzekasz na brak energii i chęci do życia, przeczytaj nasz poradnik, i rozważ zmianę materaca.
14:10, 12.03.2021
Właściwa reklama przedsiębiorstwa jest dziś jedyną drogą do zwiększenia sprzedaży w firmie. Jeśli chcesz, by Twoja marka stała się konkurencyjna na rynku, spraw, żeby była rozpoznawalna. Nie da się ukryć, że najskuteczniejszym kanałem reklamowych jest obecnie Internet. Żadne inne narzędzie nie ma takiego zasięgu. Dzięki sieci, można zaprezentować swoje produkty potencjalnym odbiorcom na całym świecie. Nasuwa się jednak pytanie, czy tradycyjne gadżety reklamowe odeszły do lamusa?