Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
00:00, 22.07.2021
Zawód tester oprogramowania cieszy się coraz większą popularnością. Dlaczego? Bo zapewnia sporo możliwości, stabilne miejsce pracy, a przy tym wiele satysfakcji. Najważniejsze jest to, że testować oprogramowania może każdy, kto tylko zyska odpowiednią wiedzę. Poznaj najważniejsze powody, dlaczego już teraz opłaca się zostać testerem oprogramowania.
20:10, 14.07.2021
Wyznacznikiem codziennego życia większości społeczeństwa jest pośpiech. Każdego dnia w biegu przeskakujemy z jednego obowiązku do drugiego, często zapominając o swoich potrzebach. Zwłaszcza kwestia zdrowego odżywiania schodzi na drugi plan, a w zamian łapiemy szybką przekąskę z napotkanego po drodze fast fooda.
11:44, 14.07.2021
Serwis Zdrowie Polskiej Agencji Prasowej zaprasza na cykl trzech webcastów, podczas których zaproszeni eksperci przybliżą najważniejsze kwestie związane z powstawaniem zakrzepów i zatorów, zarówno w kontekście powikłań po przebytej chorobie COVID-19, jak i w innych jednostkach chorobowych.
10:19, 13.07.2021
W drugiej odsłonie akcji „Pomysłobranie” organizowanej przez Narodowe Centrum Kultury poszukiwane są inspiracje do ciekawych i nieszablonowych działań edukacyjnych dotyczących patriotyzmu, którego nośnikiem jest sztuka. W akcji mogą wziąć udział edukatorzy, animatorzy, nauczyciele, liderzy grup, freelancerzy oraz osoby działające społecznie, zainteresowane rozwojem w dziedzinie edukacji patriotycznej, w tym szczególnie studenci uczelni artystycznych, harcerze i młodzież ze szkół ponadpodstawowych o profilu plastycznym.
10:11, 13.07.2021
Zaledwie 18 proc. polskich kierowców miało okazję choć raz jeździć samochodem elektrycznym - wynika z badań Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych. Aby przekonać niezdecydowanych, Arval Service Lease Polska wprowadza m.in. możliwość próbnego najmu pojazdów elektrycznych. Usługa Try & Love it to jeden z elementów Arval GO ELECTRIC, nowego zestawu rozwiązań, które mają ułatwić firmom przejście na pojazdy zeroemisyjne we flotach.
11:25, 07.07.2021
Od bieżącego sezonu polski przewoźnik oferuje wirtualnego doradcę turystycznego, który umożliwia podróżnym sprawdzenie aktualizowanych co godzinę informacji na temat restrykcji wjazdowych do danego kraju. Przygotowane we współpracy z firmą Sherpa i dostępne na stronie LOT.com narzędzie zawiera również linki do wymaganych formularzy i deklaracji, w tym zdrowotnych.
17:48, 05.07.2021
Umiejętność zarządzania własnymi pieniędzmi to jedna z najważniejszych rzeczy, jakiej warto nauczyć się wkraczając w dorosłość. Rady dotyczące ciągłego zwiększania wysokości zarobków w celu zwiększenia wysokości dokonanych oszczędności, nie są zawsze całkiem skuteczne. Znacznie rozsądniejszym wyjściem, jest umiejętne zarządzanie pieniędzmi niezależnie od ich ilości. Doskonałym sposobem na wspomaganie tego procesu, może być dodatkowa karta do płatności internetowych z ustawionym przez siebie limitem.
08:59, 01.07.2021
Jeśli chodzi o uszkodzenia telefonów, to zdecydowanie najczęściej zdarzają się zniszczenia wyświetlacza. Jednak nie musimy obawiać się, że telefon będzie nadawał się wyłącznie do kosza, bo możemy zakupić wyświetlacze Samsung, które umożliwią nam naprawę zniszczonego elementu. Jest to nie tylko wygodne, ale możemy także liczyć na to, że oszczędzimy swoje pieniądze, bo nie będziemy musieli wymieniać telefonu na nowy.
14:49, 25.06.2021
Balustrada pełni szereg funkcji. Przede wszystkim ma za zadanie zapewnić bezpieczeństwo osobom poruszającym się po schodach, czy też korzystających z balkonu, bądź tarasu. Dobrze skomponowana z bryłą budynku lub aranżacją wnętrza będzie także efektowną ozdobą. Czasem balustrady potrafią nadać architekturze zupełnie nowy charakter. Ich wybór nie powinien zatem pozostawać dziełem przypadku. Co istotne, budowa balustrady nie jest zadaniem szczególnie kłopotliwym. Wystarczy sięgnąć po gotowe elementy do balustrad systemowych. Pozostaje więc jedynie wybór rodzaju balustrady.
19:06, 24.06.2021
Dermatozy to schorzenia skóry, które są bardzo uciążliwym problemem dla wielu ludzi na całym świecie. Wpływają na ich komfort życia, samopoczucie, samoocenę, kontakty z innymi czy nawet zdrowie. Ich przyczyny pojawiania się nigdy nie są jednoznaczne – zazwyczaj są one wrodzone lub nabyte. Jedną z najczęstszych dermatoz, którą można określić mianem choroby cywilizacyjnej, jest egzema, znana także jako AZS. Sprawdź, jakie są jej charakterystyczne objawy.
21:26, 23.06.2021
Zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego kierunku studiów? Nie wiesz, która uczelnia wyższa jest dla Ciebie najlepsza? Sprawdź, dlaczego warto studiować w Sopockiej Szkole Wyższej.
17:16, 23.06.2021
Od dobrze zaprojektowanej ulotki może zależeć sukces kampanii reklamowej danego przedsiębiorstwa. Wygląd materiałów reklamowych często świadczy o jakości oferty, jaka jest przedstawiona, dlatego tak ważne jest, aby położyć duży nacisk na dobry projekt. Działanie ulotek nie ogranicza się więc jedynie do prostych informacji sprzedażowych.
11:10, 04.06.2021
Wirtualna wyprawa do podziemnej kopalni oraz hut miedzi, multimedia, gry, ciekawostki i inne atrakcje - KGHM Polska Miedź S.A świętuje 60-lecie, zapraszając na mobilną wystawę o przeszłości i przyszłości wydobycia i przeróbki miedzi. W czerwcu w Polskę wyruszy specjalnie przygotowany tir z multimedialną ekspozycją, którego trasę będzie można śledzić na kanałach społecznościowych KGHM oraz w lokalnych i ogólnopolskich mediach.
10:53, 04.06.2021
11 czerwca rusza kolejna edycja konkursu #FakeHunter Challenge. Tym razem uczestnicy będą wyłapywać w sieci i zgłaszać fake newsy dotyczące telekomunikacji oraz energetyki. W rywalizacji może wziąć udział każdy, kto się zarejestruje. Konkurs potrwa do 13 czerwca.
10:39, 04.06.2021
Minął rok od uruchomienia Asystenta głosowego w aplikacji mobilnej PKO Banku Polskiego. Przy jego pomocy, używając mówionych poleceń, można m.in. zrobić przelew zwykły do zdefiniowanego odbiorcy lub na numer konta oraz przelew na telefon, a także sprawdzić stan środków na rachunku. Funkcji i możliwości Asystenta będzie stopniowo przybywać.
REKLAMA