Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
17:05, 03.06.2020
W zaistniałych warunkach często trudno jest utrzymywać stałą aktywność sportową - siłownie i baseny są zamknięte, a w miejscach publicznych konieczne jest noszenie maski, co może utrudniać oddychanie przy wzmożonym wysiłku. Jak zadbać o swoją formę i utrzymać kontakt z ulubionymi dyscyplinami podczas epidemii?
11:24, 29.05.2020
Wybór ekologicznych materiałów to dla wielu osób jeden ze sposobów dbania o środowisko. Oprócz tego drewniane domy są trwałe, a przy zastosowaniu odpowiedniej technologii – bardzo wydajne energetycznie. Które lepiej sprawdzają się w roli domu dla rodziny?
13:44, 28.05.2020
Tak zaawansowane maszyny jak dźwigi osobowe, towarowe, przeciwpożarowe czy systemy dźwigowe wspomagania dla osób niepełnosprawnych, wymagają bardzo dokładnego procesu produkcyjnego. To nie te same urządzenia sprzed lat, które wykorzystywały systemy hydrauliczne oraz mechaniczne. Obecne windy są w dużej mierze urządzeniami elektrycznymi, które co prawda nadal korzystają z tych systemów, ale w nieco innym, bardziej ograniczonym stopniu. W procedurze produkcji niezwykle ważne jest więc podejście producenta, który decyduje o wszystkich parametrach takich urządzeń.
07:48, 27.05.2020
Ludzie na całym świecie zmagają się z wadami słuchu o różnym stopniu zaawansowania. Ten problem zresztą pogłębia się coraz bardziej, m.in. dlatego, że wraz z rozwojem cywilizacyjnym i urbanizacją zwiększa się nasza ekspozycja na hałas. Wystarczy przez chwilę pobyć na zatłoczonej ulicy w środku miasta, by przekonać się, jak uciążliwy może być natłok wszystkich dźwięków. Trzeba jednak pamiętać, że przyczyny niedosłuchu mogą być naprawdę różnorodne.
07:34, 27.05.2020
Hulajnogi off-roadwe to pojazdy, które zachwycają swoimi parametrami fanów ekstremalnej jazdy. Ich szybkość, zasięg, wytrzymałość sprawiają, że są one pożądanymi urządzeniami wśród ludzi lubiących poczuć dreszczyk adrenaliny podczas jazdy. Chcąc dokładniej poznać specyfikę tych urządzeń przetestowaliśmy hulajnogę Techlife X7 w terenie i naszym zdaniem naprawdę warto się nią zainteresować. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy jej opis, abyś mógł się razem z nami nią zainspirować.
08:09, 26.05.2020
Orzeźwiający deser ma wielu zwolenników – nic więc dziwnego, że podczas lata przepyszne lody cieszą się taką popularnością. Jednak nie wystarczy byle automat średniej jakości, by przed Twoim lokalem ustawiała się kolejka. Odpowiednie schłodzenie składników i ich wymieszanie klasyczną drogą może być nie tylko problematyczne, ale też zabierać cenny czas – w co zatem warto zainwestować swoje środki, by łatwiejszym było prowadzenie stoiska z lodami?
20:41, 21.05.2020
Biżuteria z brylantami jest produktem luksusowym. Ze względu na wysoką cenę kamieni szlachetnych, ogromną popularnością cieszą się półszlachetne, które bywają równie efektowne. Poznaj najbardziej cenione okazy półszlachetne, jakie można spotkać w sklepach rzetelnych jubilerów w Warszawie.
11:15, 18.05.2020
Osoba, która decyduje się na podjęcie studiów, pragnie wybrać taki kierunek, który zapewni jej znalezienie pracy i satysfakcjonujące zarobki. Na jaki kierunek się zdecydować, aby zapewnić sobie stabilną przyszłość? Strzałem w dziesiątkę będzie ekonomia!
11:01, 17.05.2020
Specjaliści w Polsce zarabiają coraz lepiej i managerowie w różnych branżach, szczególnie IT i e-commerce mogą liczyć na zarobki znacznie powyżej 9 tys. zł brutto. To w końcu oni odpowiedzialni są za sukces danej firmy i zajmują się sprawnym zarządzaniem zespołem, a także szeroko pojętym marketingiem. Często łączą zatem funkcje kierownika i specjalisty do spraw reklamy. Tak jest w przypadku kierownika restauracji.
10:59, 16.05.2020
Nadmierna ilość informacji lub zbity blok tekstu może zniechęcić rekrutera do zapoznania się z naszym CV. Zbyt krótka treść z kolei stwarza ryzyko odrzucenia naszej kandydatury z tytułu braku informacji. Jak zatem znaleźć złoty środek oraz jakiej długości powinno być Curriculum Vitae?
13:11, 15.05.2020
Manualna obsługa okien na poddaszu może sprawiać domownikom problem, zwłaszcza w przypadku wysoko umieszczonych modeli. Warto wówczas zainwestować w zdalnie sterowane okna dachowe, zasilane energią słoneczną. To wydajne rozwiązanie, które sprzyja oszczędnościom i z roku na rok zdobywa coraz większą popularność. Na czym to polega? Co można zyskać, montując okna z panelem solarnym? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na często zadawane pytania. 
12:40, 15.05.2020
Stomatologia należy do rodziny nauk medycyny i obejmuje profilaktykę i leczenie chorób w obrębie jamy ustnej, czyli zębów, przyzębia oraz stawu skroniowo-żuchwowego. Dentyści specjalizują się w różnych dziedzinach, więc nie z każdym problemem można zwrócić się do stomatologa ogólnego.
10:57, 15.05.2020
Powszechnie przyjętym sposobem wyrażania wynagrodzenia jest kwota brutto, która nie uwzględnia potrąceń na obowiązkowe składki. Część danin pokrywanych jest przez pracodawcę, część zaś przez pracownika. Jakie potrącenia możemy wyróżnić przy umowie o pracę?
10:56, 14.05.2020
Coraz częstsza jest sytuacja, w której na wynagrodzenie pracownika składa się coś więcej niż sama pensja. Poza premiami uznaniowymi, bonusami finansowymi i tzw. „trzynastkami” firmy oferują szereg benefitów pozapłacowych. Jakich dodatków pracowniczych możemy spodziewać się na obecnym rynku pracy?
14:58, 13.05.2020
Joga w ciąży to doskonałe rozwiązanie dla każdej przyszłej mamy, która chce zadbać o swoje zdrowie i dobrą kondycję. Jak znaleźć dobrego nauczyciela jogi? Czym się kierować w trakcie wyboru? Co daje joga kobietom w ciąży?