Zamknij
REKLAMA
16:56, 24.10.2021
Rok wystarczy, abyś podniósł swoje kompetencje! Studia podyplomowe w Sopockiej Szkole Wyższej trwają 2 semestry. Zajęcia odbywają się w Chojnicach 1-2 razy w miesiącu, w soboty i w niedziele. W tym roku akademickim prowadzimy nabór na następujące kierunki: kadry i płace w praktyce oraz rachunkowość i podatki w przedsiębiorstwie. Nie zwlekaj i zapisz się już dziś! Do końca października obowiązuje promocja na wpisowe 0 zł!
10:55, 22.10.2021
Sprawa rozwodowa jest negatywnym doświadczeniem, a właściwie niedoświadczeniem małżonków, których pożycie ustało trwale i całkowicie. Niedoświadczenie, oznaczające konieczność zmierzenia się z wieloma formalnościami, sklasyfikowanymi prawnie wraz z psychologicznym wymiarem trudności, związanych z rozpadem relacji może okazać się trudne. Aby zminimalizować stres, związany z rozwodem warto skorzystać z pomocy adwokata. Dzięki specjaliście dopełnisz wszystkich formalności i zyskasz pewność siebie w sądzie.
00:00, 21.10.2021
W przedsiębiorstwach usługowych bardzo zależy nam nie tylko na tym, by klient pojawił się w naszych progach, ale także chciał do nas powracać. Zbudowanie trwałej relacji jest więc kluczowym zadaniem dla managera oraz pracowników firmy. Zwiększy to zaufanie do naszej marki, a potencjalnie poszerzy zasięgi przedsiębiorstwa. Jak podejść do tego wyzwania w murach salonu fryzjerskiego?
22:58, 17.10.2021
Praca w handlu daje duże możliwości rozwoju oraz szanse na atrakcyjne wynagrodzenie. Nic dziwnego, że jest coraz więcej osób chętnych do pracy. Poznaj trzy najpopularniejsze zawody w tej branży i zobacz, ile można w nich zarobić.
11:26, 12.10.2021
Odkąd uczniowie uzyskali ułatwiony dostęp do Internetu, to w sieci zaczęły się pojawiać kolejne serwisy edukacyjne. Dawniej miały one raczej charakter opracowań konkretnych zagadnień czy tez lektur. Z czasem na tego rodzaju stronach zaczęły się pojawić krótkie quizy, które pozwalały weryfikować zdobytą za ich pośrednictwem wiedzę. Jak się wiec ma rozwój i funkcjonowanie stron z sektora EdTech w Polsce? Dzisiaj odpowiemy sobie na to pytanie!
15:30, 11.10.2021
Tylko do 18 października możesz zgłosić organizację niosącą pomoc kobietom, która wspólnie będziemy mogli wesprzeć w przyszłorocznej edycji akcji Pomagamy jak umiemy kobietom.
12:40, 08.10.2021
Mieszkańcy Warszawy mogli we wtorek wieczorem podziwiać specjalną animację, wyświetlaną na ścianie hotelu Intercontinental. Film został przygotowany z okazji premiery Windows 11, nowej odsłony systemu operacyjnego od Microsoft.
12:23, 08.10.2021
Chcielibyście razem z dziećmi dokarmiać ptaki, ale nie wiecie, jak to robić dobrze? Jaki karmnik wybrać, gdzie go postawić, a może powiesić? No i co do niego wsypać? I czy w ogóle dokarmianie jest ptakom potrzebne? Na te i więcej pytań odpowiedzi można znaleźć na stronie akcji edukacyjnej Jestem na pTAK z Enchantimals, którą z okazji Światowego Dnia Zwierząt (4 października) przygotowała marka we współpracy ze Stowarzyszeniem Jestem na pTAK, zajmującym się ochroną ptaków w Polsce. Wspólnie uczą, jak dbać i bezpiecznie dokarmiać ptaki. Dzięki wsparciu Enchantimals każdy wypełniony na stronie akcji quiz edukacyjny to 1kg ziaren, które wkrótce zasilą ptasie stołówki.
11:58, 08.10.2021
Przybliża się realizacja kluczowej inwestycji w rejonie przejścia granicznego Terespol/Brześć, jaką jest Park Logistyczny Małaszewicze (PLM). Wydane przez Urząd Wojewódzki w Lublinie pozwolenie na budowę pozwoli uruchomić dalsze procedury związane z finansowaniem, przetargiem i realizacją robót budowlanych.
11:38, 08.10.2021
Zwiększ aktywność fizyczną i poczuj się lepiej!
10:01, 08.10.2021
Jeśli chodzi o sprzęt AGD to najczęściej zmieniamy go kiedy się uszkodzi lub podczas remontu, kiedy całkowicie zmieniamy wygląd kuchni i stare elementy przestają już do niego pasować. Ze sprzętem RTV jest zwykle inaczej, tu częściej dochodzi do zmian w pogoni za nowinkami technologicznymi. Popatrzymy zatem kiedy warto zwrócić uwagę na sprzęt używany.
00:19, 07.10.2021
Chrzest Święty dziecka to bardzo wyjątkowe i ważne wydarzenie dla każdego rodzica. Warto pamiętać o tym, by zagwarantować w tym czasie dziecku wygodę i komfort, dzięki czemu można mieć pewność, że zmniejszy się ryzyko marudzenia i płaczu malucha. Jednak pojawia się pytanie, jak wybrać ten najlepszy strój, by mieć pewność, że dziecko czuje się dobrze, a co więcej wygląda odpowiednio do sytuacji? Zapoznaj się z naszym poradnikiem i dowiedź się więcej na ten temat.
13:37, 06.10.2021
Wydawnictwo Zona Zero serdecznie zaprasza na stacjonarne spotkanie autorskie dra Jacka Bartosiaka poświęcone jego najnowszej książce "Wojna w kosmosie. Przewrót w geopolityce".
13:06, 06.10.2021
2 października to dzień rozpoczęcia długo wyczekiwanej 18. edycji Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina. Po raz kolejny to wyjątkowe wydarzenie można zobaczyć na YouTube, a wszystkie transmisje koncertów oglądać na żywo na kanale Instytutu Chopina.
09:23, 05.10.2021
Najbardziej znaną wełną jest ta z owcy. Niestety kojarzy się ona z szorstkością i drapaniem. Na szczęście dla fanów ciepłych, wełnianych swetrów, znaleziono rozwiązanie… a nawet dwa! Alternatywą dla przędzy z wełny owczej jest ta pozyskana z merynosa lub alpaki. Poznaj ich zalety i zdecyduj, z którego wykonasz swój ciepły, miękki sweter.