Zamknij

Oryginalne i zamienne części JCB – gdzie kupić?

11:38, 13.07.2020 | materiał partnera
Skomentuj Oryginalne i zamienne części JCB - gdzie kupić? - fot. partnera

Brytyjska firma JCB zrewolucjonizowała branżę budowlaną. Skonstruowana przez markę pierwsza na świecie koparko-ładowarka, ułatwiła prace ziemne, zwiększając ich tempo i wydajność. Co najważniejsze, JCB nie osiadło na laurach. Nadal słynie z innowacji w tworzeniu maszyn budowlanych, rolniczych i przemysłowych oraz szerokiego asortymentu części JCB.

Wysoka jakość sprzętu i możliwość szybkiej oraz stosunkowo łatwej wymiany podzespołów sprawia, że brytyjskie maszyny są bardzo cenione. A nazwa JCB już dawno stała się określeniem koparko ładowarki w krajach anglojęzycznych. Jakie części do koparek JCB są dostępne i gdzie je kupować?

Części do minikoparek JCB i do koparek JCB

Maszyny JCB są konstruowane w taki sposób, aby mogły służyć jak najdłużej. Dlatego też praktycznie wszystkie ruchome podzespoły, a także liczne elementy konstrukcji, są wymienne. W przypadku koparek i minikoparek dostępne części JCB możemy podzielić na kilka kategorii, takich jak:

  • elementy nadwozia, obrotu i ramion oraz szyby,
  • podzespoły silnika, układów elektrycznych i skrzyni biegów,
  • pompy hydrauliczne,
  • części JCB do układów hydraulicznych, paliwowych, jezdnych, wydechowych, hamulcowych i chłodzenia,
  • zęby, ślizgi, sworznie i tuleje, felgi i opony,
  • gadżety i akcesoria,
  • smary, oleje oraz filtry.

Kupując części do JCB, musimy jeszcze podjąć decyzję, czy weźmiemy oryginały, czy może jednak zamienniki.

Koparki JCB – części zamienne czy oryginalne?

W sprzedaży dostępne mamy zarówno oryginalne części JCB, jak i bogatą opcję zamienników, które produkowane są przez cenione i solidne marki – w tym części OEM. Części zamienne JCB od oryginalnych mogą różnić się ceną i dostępnością. To, czy w danym miejscu otrzymamy oryginał, czy zamiennik, zależy także od tego, na jaki asortyment stawia dany sklep JCB.

Gdzie kupować części JCB?

Przy zakupie warto skorzystać z takiej oferty, w której znajdziemy zarówno części JCB oryginalne, jak i zamienniki, co pozwoli porównać nam ceny części oraz warunki gwarancji itd. Świetnie sprawdza się w tym przypadku sklep internetowy z częściami do JCB, gdzie w szybki sposób możemy przejrzeć cały asortyment i wybrać najkorzystniejszą dla nas ofertę.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA