Zamknij

Korzystasz z Orange Flex? Poznaj tajniki oferty i dowiedz się jak w pełni z niej skorzystać!

12:10, 24.07.2020 | materiał partnera
Korzystasz z Orange Flex? Poznaj tajniki oferty i dowiedz się jak w pełni z niej skorzystać! - fot. partnera

Mimo że Orange Flex jest na rynku już od roku, nie przestaje się zmieniać i modyfikować swojej oferty tak, by wciąż zaskakiwać i maksymalnie zadowalać swoich klientów. Przekonaj się, czego jeszcze nie wiesz na jej temat.

e-SIM na coraz szerszą skalę

O tym, że Orange jako pierwszy operator sieci komórkowej wprowadził na polski rynek wirtualną kartę SIM, prawdopodobnie już wiesz, warto jednak zwrócić uwagę na to, że może z niej korzystać coraz większa grupa użytkowników. Jest to nowa i bardzo innowacyjna technologia, pozwalająca na zastąpienie tradycyjnej, plastikowej karty odpowiednikiem w formie aplikacji. Na początku mogli ją zamówić jedynie właściciele nowych modeli Apple, obecnie jest kompatybilna z coraz większą liczbą smartfonów. Mogą z niej korzystać osoby posiadające modele takie jak: Samsung Galaxy Flip Z, Samsung Galaxy Fold, Galaxy s20, Huawei P40 czy Motorola razr. Jest dostępny również dla użytkowników smartwatchy. e-SIM to bardzo wygodne rozwiązanie, które nie wymaga wizyty w salonie ani oczekiwania na przesyłkę kurierską. Na dodatek karta jest aktywna zaraz po uruchomieniu, co pozwala na korzystanie z niej bez okresu aktywacji.

Flex Rodzina dla bliskich

Będąc użytkownikiem Orange Flex, możesz stworzyć własną sieć rodzinną i zostać jej administratorem. Dodając członków swojej rodziny do oferty, możesz liczyć na atrakcyjne ceny oraz minimum formalności. Wszystkie Twoje numery są w jednym miejscu, możesz więc nimi swobodnie zarządzać i kontrolować wydatki dzięki nowoczesnej aplikacji. Na dodatek masz możliwość przesyłania danych pomiędzy poszczególnymi członkami rodziny – być może komuś zostało w tym miesiącu jeszcze sporo GB, a ktoś inny wykorzystał już swój limit? Plany w ofercie Flex Rodzina przedstawiają się bardzo atrakcyjnie. Podstawowy, z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami do wszystkich sieci w kraju i w roamingu UE oraz darmowym pakietem Social Pass to koszt zaledwie 15 zł miesięcznie.

GB do podziału

Zdarzają się sytuacje, w których wyczerpujemy cały dostępny limit danych w bardzo krótkim czasie oraz takie, gdy pod koniec miesiąca zostaje nam jeszcze sporo GB. Użytkownicy Orange Flex mogą się nimi dzielić, tak by nikomu niczego nie brakowało! Wystarczy wyrazić chęć przesłania GB znajomemu w aplikacji i już po chwili może się cieszyć dostępem do Internetu. Być może w następnym miesiącu odwdzięczy się tym samym. To szybkie, wygodne i bardzo praktyczne rozwiązanie. Każdy użytkownik samodzielnie wybiera liczbę GB oraz osobę, której chce je przekazać. Oczywiście odbywa się to bezpłatnie, a jedynym warunkiem tej to, że każda z osób jest korzysta z Orange Flex.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA