Zamknij
REKLAMA

Szybko i ekologicznie - jak prezentuje się Eko Architektura

17:42, 29.10.2020 | materiał partnera
Szybko i ekologicznie - jak prezentuje się Eko Architektura - fot. partnera

Budowa własnych, drewnianych domków wypoczynkowych staje się tematem coraz bardziej popularnym. Posiadanie takiego miejsca, gdzie można uciec od zgiełku miasta na krótki wypoczynek w malownicze tereny, na wieś lub w zasadzie w dowolne okolice, jawi się jako świetny pomysł na urlop. Na rynku występuje kilka wiodących firm, które zajmują się całkowitą produkcją takich zabudowań, lecz w poniższym wywiadzie z dyrektorem Eko Architektury, Przemysławem Balcewiczem, dowiemy się, czemu spośród wszystkich opcji najlepiej jest wybrać właśnie ich.

Co wyróżnia Eko Architekturę?

Na pewno termin realizacji zamówienia. Jesteśmy firmą, która szczyci się jak najszybszym czasem budowy. Powierzchnie 60m^2 są montowane już nawet w trakcie siedmiu dni. Nasze drewniane domki letniskowe charakteryzują się również wysoką klasą drewna z którego są konstruowane i łatwością montażu, który bez problemu można zrobić samemu, posługując się łatwą i czytelną instrukcją. W naszym asortymencie znajduje się szereg przeróżnych gotowych modeli, które można wybrać do swojego wymarzonego domku, lecz jesteśmy jak najbardziej otwarci na własne propozycje i plany, z którymi nasi graficy i projektanci zadbają o profesjonalny wygląd i rozplanowanie.

Dlaczego drewniane domki całoroczne zamawiać akurat u Was?

  • Po pierwsze gwarantujemy najtańszą cenę na rynku na dany model - a jeśli uda się akurat znaleźć coś tańszego, klient może się z nami skontaktować celem negocjacji ceny.
  • Wszelkie budynki wykonane są z drewna najwyższej jakości i dostarczane w naturalnej, nieimpregnowanej formie z gwarancją nawet do 10 lat na ukryte elementy konstrukcyjne.
  • Oferujemy darmową dostawę do wielu miejsc w całej Polsce.
  • Współpracujemy z szeregiem ekspertów, którzy pomogą w dokańczaniu i wyposażeniu wnętrz.
  • Realizujemy prywatne projekty i indywidualne pomysły przy jednoczesnym szerokim asortymencie własnych modeli domków całorocznych.
  • Konstrukcje budowlane nie są ciężkie, co umożliwia łatwy transport i ewentualną rozbiórkę budynku.

Jakie są największe plusy mieszkania w drewnianych domkach?

Drewno jako materiał budowlany wpływa bardzo dobrze zarówno na zdrowie psychiczne jak i fizyczne. Zawarta żywica w iglastych deskach pozytywnie wpływa na drogi oddechowe oraz płuca. Cechą charakterystyczną drewnianych budynków jest również brak kurzu, który może wywoływać reakcje alergiczne, a dzieje się tak dzięki jego elektrostatycznym właściwościom.

Ważna cechą drewnianych domków jest również ich ekologiczny aspekt. Są budowane z naturalnego materiału z ograniczeniem wykorzystania metalowych części. Umożliwia to znacznie łatwiejszy i mniej energiochłonny montaż oraz sam proces produkcji. Również podwójne ściany oraz elementy ocieplające budynek sprawiają, że do ocieplania potrzebne jest znacznie mniej energii, niezależnie od sezonu użytkowania, gdyż oferujemy różne grubości ścian i ociepleń, dostosowane do indywidualnych zaleceń klienta w różnych warunkach klimatycznych - zarówno w górskich terenach jak i nad morzem.

I ostatnie pytanie - jakie są dodatkowe usługi, które możecie pełnić?

Jak wspominałem już wyżej, współpracujemy z wieloma ekspertami, którzy pomogą zarówno w wykończeniu projektu zewnętrznego modelu, ale również i wewnątrz przy pomocy profesjonalnego architekta wnętrz. Oferujemy również możliwość wykonania fundamentów a także można u nas zamówić ocieplenie do podłóg, ścian i dachu. Utrzymujemy również stały kontakt z klientem w trakcie montażu a zespół specjalistów sprawdza, czy wszelkie wymogi zostały spełnione według naszych standardów jakości.

Nasze domki dostępne są również we Francji:

Chalet PRO

https://chaletpro.fr/Produits/chalets-habitables-maisons

187 route de la Féclaz, 73230 ST ALBAN LEYSSE

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%