Zamknij
REKLAMA

Ulotki z lakierem UV – czy są lepiej postrzegane?

17:16, 23.06.2021 | materiał partnera
Skomentuj Ulotki z lakierem UV - czy są lepiej postrzegane? - fot. partnera

Od dobrze zaprojektowanej ulotki może zależeć sukces kampanii reklamowej danego przedsiębiorstwa. Wygląd materiałów reklamowych często świadczy o jakości oferty, jaka jest przedstawiona, dlatego tak ważne jest, aby położyć duży nacisk na dobry projekt. Działanie ulotek nie ogranicza się więc jedynie do prostych informacji sprzedażowych.

Jak przygotować ulotkę, która dotrze do klienta?

Przepis na ulotki, które będą skuteczne, opiera się zarówno na treści, jak i na wyglądzie. Treść w ulotce powinna być czytelna, rzetelnie przygotowana i zachęcająca klienta do skorzystania z oferty. Nie może być jednak nachalna i przeładowana treścią, bo takie materiały promocyjne zniechęcają do czytania i nie pozostają zapamiętane. Należy więc pamiętać o tym, żeby nie przesadzić z ilością informacji. Lepszym sposobem będą chwytliwe slogany i podzielenie ulotki na odpowiednie działy za pomocą nagłówków. Elementy graficzne powinny być dostosowane do treści tak, aby tworzyły z nią jedną całość atrakcyjną wizualnie dla odbiorcy. W tym celu najlepiej posłużyć się kolorystyką zgodną z logotypem firmy i umieścić w niej nazwę oraz logo przedsiębiorstwa.

A czym polega wyższość ulotek z lakierem UV?

Ciekawą opcją na promocje marki, jest wykorzystanie ulotek z lakierem UV. Są to niewielkie ulotki reklamowe, które służą celom marketingowym. Zostały uszlachetnione, np. złoceniami, srebrzeniami, pokryciem folią soft skin lub lakierem UV 3D. Idealnie sprawdzą się jako produkt prestiżowy, przeznaczony dla odbiorców ofert premium, gdzie sam wygląd materiałów reklamowych świadczyć będzie o jakości oferty. Odbiorca, który otrzyma taką ulotkę, będzie czuł się wyróżniony i chętnie ją zachowa. Dodatkowo taka forma jest bardzo przystępna i łatwo wpada w oko. Lakier UV 3D pozwoli wyróżnić z ulotki najważniejsze elementy i informacje, nakierowując na nie klientów. Część osób używa też tego uszlachetnienia jako samodzielnego elementu dekoracyjnego. Niezależnie od wykonanego projektu, ulotki w tej wersji będą niepowtarzalne i ekskluzywne.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%