Zamknij
REKLAMA

Tapeta samoprzylepna na ścianę - poznaj zalety

20:29, 14.09.2021 | materiał partnera
Tapeta samoprzylepna na ścianę - poznaj zalety - fot. partnera

Myślisz nad zmianą dekoracji swojego pokoju, chcesz odświeżyć wnętrze i nadać mu nowy charakter, ale boisz się remontu i totalnej dezorganizacji domowego porządku? Tapeta samoprzylepna na ścianę może okazać się najlepszym wyjściem na szybką i prostą przemianę każdego wnętrza.

Tapeta samoprzylepna na ścianę - szybka metamorfoza wnętrza

Tapeta samoprzylepna na ścianę to najprostszy sposób na błyskawiczną i niewymagającą wielkiego remontu metamorfozę w domu, biurze, gabinecie czy w domku letniskowym. Bez pomocy ekipy remontowej można samodzielnie odmienić wnętrze i nadać mu efektowny, nowoczesny wygląd. Oklejenie ściany nie wymaga użycia kleju, umiejętności rozprowadzania go po ścianie, a każdy krzywo przyklejony element bez problemu można odkleić i poprawić. 

Poprzez odpowiednie dobranie wzoru i kolorystyki tapety sprawisz, że pomieszczenie będzie wyglądać na przestronniejsze, jaśniejsze albo tematycznie zbliżone do Twoich upodobań. Geometryczne tunele 3D dodadzą głębi, soczysta zieleń powiewu świeżości, struktura imitująca beton - industrialnego charakteru, a abstrakcyjny lew – dzikości. Wybór należy do Ciebie. 

Tapeta samoprzylepna na ścianę - zrób to sam

Dlaczego montaż tapety samoprzylepnej należy do tak przyjemnych? Choćby dlatego, że bez problemu można ją umieścić na ścianie, drzwiach czy meblach bez zastanawiania się, jaki rodzaj kleju dobrać. Stworzenie spójnej aranżacji to niewątpliwie cenna zaleta, jaką niesie ze sobą naklejanie tapety samoprzylepnej. Wygodny w aplikacji, trwały materiał, bardziej przypomina zabawę naklejkami niż żmudny proces tapetowania ścian. 

Pejzaż na całej ścianie czy tylko tajemnicze przejście w narożniku? 

Wybierając tapetę samoprzylepną, możemy planować oklejenie całej powierzchni ściany lub tylko wybranego fragmentu. Tapeta samoprzylepna na ścianę odmienia wygląd i zmienia perspektywę pokoju. Naklejona w niewykorzystanej wnęce, na ściance działowej, drzwiach wejściowych czy froncie szafy przesuwnej może być świetnym elementem dekoracyjnym, wprowadzając przykuwający uwagę akcent. 

Tapeta samoprzylepna na ścianę nie wymaga dużej powierzchni. Może być świetnym dodatkiem w aranżacji wąskiego, ciemnego korytarza, małej sypialni czy ozdobą ściany dziecięcego pokoju. Nowoczesne motywy przestrzenne, trójwymiarowe potrafią zdziałać w takich wnętrzach cuda, odmieniając je nie do poznania. 

Tapeta samoprzylepna na ścianę - trwałość i gwarancja jakości

Wybierając tapetę samoprzylepną, warto postawić na jakość będącą gwarancją trwałości. Wykonane z nowoczesnych tkanin tapety są odporne na zarysowania, łatwe w utrzymaniu czystości, a do tego pozwalają ścianie „oddychać”, nie blokując przepływu powietrza. 

Druk w technologii HD zapewnia żywe kolory, odporne na promieniowanie UV. Dzięki temu nawet wyeksponowana na słońce ściana pokryta tapetą nie traci koloru, utrzymując swą jakość przez długi czas. Bezwonne i bezpieczne dla zdrowia materiały umożliwiają montaż tapety praktycznie w każdym pomieszczeniu, w tym w sypialni i w dziecięcym pokoju. 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%