Zamknij
REKLAMA

Dlaczego warto organizować kursy języka obcego dla pracowników?

23:00, 03.05.2022 | .
fot. partnera

W świecie, w którym przez globalizację można w krótkim czasie znaleźć się w zupełnie innym miejscu, a dzięki internetowi mieć dostęp do olbrzymiej ilości informacji, znajomość języka angielskiego stała się jedną z podstawowych umiejętności. O ile w życiu prywatnym można jakoś sobie bez niej poradzić, o tyle w kwestiach zawodowych w wielu zwodach jest to niewyobrażalne. Dlatego jeżeli prowadzisz własną firmę, to powinieneś zadbać o to, bo Twoi pracownicy swobodnie posługiwali się językiem obcym. Dzięki temu będą gotowi do podejmowania międzynarodowych współpracy czy korzystania ze specjalistycznych konferencji i szkoleń branżowych. Przełoży się to na lepsze kontrakty dla firmy oraz wzrost jej znaczenia zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym.

O czym należy pamiętać wybierając kurs angielskiego dla firm?

Szkoły językowe oferują szeroką ofertę szkoleń i kursy językowe dla firm. Warszawa ze względu na swoją wielkość i dużą ilość firm, które mają w mieście swoją siedzibę, ma bogaty wybór szkoleń. Czasem trudno wybrać najlepszą ofertę. Na co więc warto zwrócić uwagę wybierając kurs angielskiego dla firm? Często pracodawcy kierują się ceną. Warto jednak najpierw wybrać kilka ofert, które będą pasować do potrzeb firmy, a dopiero potem porównywać ich koszty. Sprawdź kursy językowe dla firm Warszawa Languagebusiness. Jaką mają przewagę nad innymi kursami?

Forma prowadzenia zajęć

Pandemia przyzwyczaiła wszystkich do tego, że świat online w wielu sytuacjach potrafi uprościć codzienne zajęcia. Zdalne lekcje nie są zarezerwowane tylko dla uczniów. Bez problemu możesz online szkolić swoich pracowników z języka obcego. Zajęcia mogą odbywać się także stacjonarnie w siedzibie szkoły językowej lub w siedzibie firmy. Dodatkowo możesz zdecydować, czy zajęcia będą indywidualne czy grupowe. W ten sposób najlepiej dopasujesz formę naukę do potrzeb pracowników.

Program kursu angielskiego dla firm za każdym razem jest dopasowywany do potrzeb firmy, zwłaszcza w zakresie specjalistycznego słownictwa. Zajęcia odbywają się metodą konwersacyjną, dzięki czemu uczestnicy kursów szybko podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe.

Aplikacja do nauki języka angielskiego

Atutem naszej oferty jest dostęp do aplikacji Language for Business. Dzięki niej Twoi pracownicy będą regularnie przyswajać małe porcje wiedzy w dogodnym dla siebie czasie, bo każda nagrana lekcja to trwa tylko 20 minut. Możesz zdecydować się na kurs tylko z wykorzystaniem aplikacji, albo model mieszany, gdzie część zajęć odbywa się z lektorem.

Przyjazna atmosfera i profesjonalni lektorzy

W naszej szkole uczą wykwalifikowani lektorzy, którzy zapewnią nie tylko wysoki poziom nauki, ale przede wszystkim sprawią, że będzie się ona odbywała w przyjaznej atmosferze. Twoi pracownicy będą z niecierpliwością czekać na swoje lekcje, a kurs stanie się pożądanym przez nich benefitem.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%