Zamknij
REKLAMA

Odzyskaj odszkodowanie za wypadki i zdarzenia losowe za granicą

23:15, 03.05.2022 | .
fot. partnera

Wypadki i nieszczęśliwe zdarzenia losowe za granicą to nasza specjalność

Gdy jesteśmy w sytuacji losowej, gdzie przydarzy nam się nieszczęście lub wypadek, ucierpi nas bliski, ciężko działać zdroworozsądkowo, szczególnie gdy nie znamy przepisów w tej dziedzinie. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, gdy nieszczęśliwe zdarzenie będzie miało miejsce za granicą, gdzie może nas spotkać wiele barier. Przede wszystkim językowa, a po drugie nieznajomość tamtejszych instytucji, prawa i zwyczajów.

To wszystko powoduje, że możemy wiele stracić, nie uzyskując należnego odszkodowania. Na szczęście pomoc prawna za granicą jest dostępna dla osób, które się do nas zgłoszą. Pomagamy uzyskać odszkodowania za wypadki i zdarzenia losowe za granicą i prowadzimy z sukcesem poszkodowanego do końca sprawy. Towarzystwa ubezpieczeniowe praktycznie zawsze zaniżają kwoty odszkodowania lub co gorsza, nie chcą go w ogóle przyznać. Jest to trudna sytuacja, ale warto zawalczyć o swoje i nie godzić się na ustępstwa. Stawką jest nasze leczenie, nasze samopoczucie i bezpieczeństwo naszej rodziny.

W jakich sytuacjach możemy Ci pomóc za granicą?

Prowadzimy sprawy spadkowe za granicą, pomagamy uzyskać odszkodowania dla poszkodowanych w wypadkach w Europie i dla bliskich ofiar wypadków w Europie. Zajmiemy się też wypadkami w pracy i rolnictwie za granicą. Dzięki nam, ubezpieczyciel nie zaniży należnego Ci odszkodowania, bo pomagamy je skutecznie wywalczyć. Znamy procedury i sprawnie komunikujemy się z urzędami i instytucjami za granicą, szybko odzyskując Twoje środki finansowe, należące się na przykład za wypadek samochodowy.

Pracujesz za granicą i zdarzył Ci się wypadek w pracy? Nie należy obawiać się, że przegramy sprawę, bo występujemy przeciwko dużej firmie lub instytucji. Jeśli prawo jest po naszej stronie i ktoś pomoże nam to udowodnić, z pewnością odszkodowanie dostaniemy.

Dzięki współpracy z adwokatami, radcami prawnymi i notariuszami, jesteśmy w stanie zmienić sytuację na korzyść Klienta. Jeśli ucierpiałeś w wypadku drogowym za granicą, masz obrażenia ciała i uszczerbek na zdrowiu, koniecznie zgłoś się do naszej firmy. Jesteś w sytuacji dziedziczenia spadku po krewnym z zagranicy? To nasza specjalność. Mamy duże doświadczenie w wyszukiwaniu składników masy spadkowej i odzyskiwaniu majątków spadkowych. Poczucie bezpieczeństwa jest niezwykle ważne w takich sprawach, a Klient tak właśnie się czuje, jeśli wie, że czuwa nad nim ktoś, kto przeprowadził setki takich spraw z sukcesem. Kierując się emocjami w takich sprawach, można wiele stracić, dlatego najlepiej zasięgnąć opinii ekspertów, którzy pomogą nam wygrać odszkodowanie.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%