Zamknij
REKLAMA

3…2...1… Studiujemy!

10:36, 18.07.2019 | reklama
Skomentuj

3-letnie studia licencjackie z ekonomii, 2-letnie studia magisterskie z finansów i rachunkowości oraz 1-roczne studia podyplomowe np. z kadr i płac. Wybierz studia w Sopockiej Szkole Wyższej w Chojnicach i przekonaj się jak wiele możesz zyskać!

Studia I stopnia na kierunku ekonomia są doskonałym rozwiązaniem zarówno dla tych, którzy myślą o założeniu własnej firmy jak i dla pracowników innych przedsiębiorstw i instytucji. Znajomość zagadnień ekonomicznych jest bowiem nieustannie najcenniejszą wiedzą każdego człowieka.

Studia II stopnia na kierunku finanse i rachunkowość to oferta przeznaczona dla tych osób, które chcą uzupełnić wyższe wykształcenie lub zdobyć nowe umiejętności. Szczególnie zapraszamy absolwentów kierunków humanistycznych, którzy dzięki interdyscyplinarnej wiedzy znacznie zwiększą swoje szanse na rynku pracy oraz rozwiną się zawodowo.

Studia podyplomowe to natomiast najlepsze rozwiązanie dla absolwentów studiów I i II stopnia, którzy w krótkim czasie chcą podnieść swoje kompetencje zawodowe zgodnie z oczekiwaniami pracodawców. Osoby bezrobotne mogą ubiegać się o dofinansowanie studiów podyplomowych w swoich urzędach pracy. Kadry i płace, rachunkowość i podatki w przedsiębiorstwie czy rachunkowość budżetowa i kontrola zarządcza w JST – to najlepsze kierunki studiów podyplomowych!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego z Dziekanatem Wydziału Zamiejscowego w Chojnicach:

ul. Młodzieżowa 44

89-600 – Chojnice

 (52) 334 14 50

http://www.ssw.sopot.pl/chojnice/

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz