Zamknij

Rekrutacja za darmo, płatne staże zawodowe i bezpłatne kursy podnoszące kompetencje

23:07, 08.06.2018 | artykuł partnera
Skomentuj
Rekrutacja za darmo, płatne staże zawodowe i bezpłatne kursy podnoszące kompetencje

Tylko dla swoich studentów Sopocka Szkoła Wyższa oferuje możliwość udziału w atrakcyjnych płatnych stażach zawodowych, bezpłatnych kursach finansowych, księgowych, językowych i wielu innych formach wsparcia zawodowego. Dołącz do studentów Sopockiej Szkoły Wyższej i sam się przekonaj, ile możesz zyskać!

Wydział Zamiejscowy w Chojnicach Sopockiej Szkoły Wyższej rekrutację na rok akademicki 2018/2019 przedłuża promocję na opłatę rekrutacyjną. Tylko do końca czerwca 2018 r. wynosi ona 0 zł! Wystarczy przynieść lub przysłać do Dziekanatu komplet dokumentów rekrutacyjnych (tegoroczni maturzyści świadectwo maturalne dostarczają po jego otrzymaniu) i czekać na decyzję o przyjęciu na studia.

Tradycyjnie rekrutujemy na studia licencjackie z ekonomii oraz na studia II stopnia na kierunku finanse i rachunkowość. Studia o takim profilu są odpowiedzią na potrzeby lokalnego, regionalnego i krajowego rynku pracy, który niezmiennie szuka specjalistów w tym zakresie. Ponadto oferujemy bogatą ofertę studiów podyplomowych, które szybko pozwolą podnieść swoje kompetencje zawodowe lub uzupełnić posiadane wykształcenie.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego z Dziekanatem Wydziału Zamiejscowego w Chojnicach:

ul. Młodzieżowa 44
89-600 Chojnice
(52) 334 14 50
http://www.ssw.sopot.pl/chojnice/

(artykuł partnera)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone