Zamknij
REKLAMA

Rozpoznajesz tego mężczyznę? - KMP Bydgoszcz

2019-10-29 13:38:02
REKLAMA

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach i filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają osobę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia windy. Zdarzenie miało miejsce 13 października około godziny 01:45 w Bydgoszczy przy ul. J. Kazimierza 6 na terenie parkingu. Wówczas młody mężczyzna, ubrany w niebieską kurtkę, poprzez mocne dopchnięcie drzwi szybowych windy, dokonał ich wyważenia uszkadzając w nich linkę mocującą drzwi szybowe. Straty oszacowano na 2300 złotych.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach i filmie. Informację można przekazać osobiście w Komisariacie Policji Bydgoszcz-Szwederowo przy ulicy Toruńskiej 19 lub telefonicznie pod numerem 52-525-52-17, a także całodobowo pod numerami 52-525-52-69 lub 112.

Jeżeli przypadkowo znalazłeś się w tym video, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz