Zamknij
REKLAMA

69-letni mężczyzna groził, że wysadzi budynek w Wałdowie - gmina Sępólno Krajeńskie, 11.12.2021 r.

20:52, 11.12.2021
REKLAMA

Dziś (11.12) po godz. 15 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim otrzymał zgłoszenie od kobiety zaniepokojonej nerwowym zachowaniem jednego z sąsiadów mieszkającego w budynku wielorodzinnym w Wałdowie (gmina Sępólno Krajeńskie).

Z relacji kobiety wynikało, że 69-letni mieszkaniec gminy Sępólno Krajeńskie zachowuje się irracjonalnie i stwarza zagrożenie dla pozostałych mieszkańców. Na miejsce skierowano policyjny patrol oraz zastępy straży pożarnej. W momencie kiedy policjanci próbowali dostać się do mieszkania mężczyzny, ten zabarykadował się w nim a następnie wyskoczył przez balkon. W wyniku tego zdarzenia, 69-latek z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Na miejscu funkcjonariusze zabezpieczyli w mieszkaniu różnego rodzaju militaria dlatego też skierowano tam policyjnych pirotechników. Z uwagi na bezpieczeństwo mieszkańców podjęto decyzję o ewakuacji budynku. Policja będzie wyjaśniać szczegóły tego niecodziennego zdarzenia a eksperci przyjrzą się zabezpieczonym militariom.

facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
Jeżeli przypadkowo znalazłeś się w tym video, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarz (1)

Nic się nie dziejeNic się nie dzieje

0 0

Wreszcie cos ciekawego
W końcu ludzie wyszli na ulicę a nie tylko przed komputerami
A tak na serio prawdopodobnie gość miał problemy ze sobą ale nikt mu nie pomógł sam też nie potrafił sobie pomóc szkoda, taki czasem spotyka los dobrze że nikomu krzywdy nie zrobił. 08:41, 14.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz