Zamknij
REKLAMA
Promuj to ogłoszenie

Tłumacz ze znajomością języka chorwackiego - praca zdalna

Data dodania: 2021-09-13 17:57:50ID: 971

[email protected]

Rekrutujemy osoby z niepełnosprawnością na stanowisko:
Tłumacz ze znajomością języka chorwackiego - praca zdalna

Podstawowe obowiązki:
-tłumaczenie opisów produktów, dokumentów w dziale handlowym
-wsparcie tekstowe podczas organizacji różnych wydarzeń,
-budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:
-doświadczenie w przygotowywaniu treści,
-bardzo dobra znajomość języka chorwackiego,
-znajomość zasad stylistycznych i ortograficznych,
-terminowość,
-zaangażowanie.

Oferujemy:
-umowę o pracę w stabilnej firmie,
-pracę w zmotywowanym, pełnym pasji zespole,
-pracę w formie zdalnej.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
[email protected]

Pozostałe oferty pracy znajdują się na portalu WERBEO.PL

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.
Pamiętaj o dołączeniu poniższej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych, w przeciwnym razie nie będziemy mogli analizować Twojej aplikacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Zgodę można wycofać w każdym czasie.

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: [email protected]


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA