Zamknij
REKLAMA

Zgłoszenia do plebiscytu Przedsiębiorca Roku

00:33, 03.01.2017 | UM w Sępólnie Krajeńskim
REKLAMA
Skomentuj
fot. Paweł Sydeł

Od nowego roku rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do plebiscytu Przedsiębiorca Roku w Gminie Sępólno Krajeńskie. Jest to wyróżnienie honorowe, przyznawane firmom działającym na terenie Gminy Sępólno. 

Kandydatury do plebiscytu będą mogli zgłaszać sami przedsiębiorcy, organizacje, stowarzyszenia, związki zawodowe, radni, burmistrz, a nawet grupy mieszkańców. Ostatecznego wyboru zwycięzcy plebiscytu dokonuje Rada Miejska. Wyróżniona firma otrzymuje statuetkę, dyplom oraz prawo do używania tytułu w swoich materiałach promocyjnych. Miasto funduje jej także nagranie filmu promocyjnego.

Plebiscyt ma na celu uhonorowanie tych przedsiębiorstw, które są dobrą marką Sępólna Krajeńskiego. 

- Jest to nagroda, która ma promować podmioty gospodarcze działające w naszej gminie - mówi Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego.

Wynik plebiscytu ogłaszany jest wiosną, podczas uroczystej sesji Rady Miejskiej.

Plebiscyt Przedsiębiorca Roku jest organizowany w Sępólnie Krajeńskim już po raz czwarty. W poprzednich edycjach statuetki otrzymały:

  • Firma DUKO,
  • Firma HESZ,
  • Firma WYROBY BETONOWE RYSZARD SZCZEPAŃSKI.

Zgłoszenia do nagrody za rok 2016, będą przyjmowane do końca stycznia w Urzędzie Miejskim. Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny na stronie internetowej Ratusza: www.gmina-sepolno.pl 

Wzór wniosku o przyznanie nagrody 

(UM w Sępólnie Krajeńskim)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone | 2018