Zamknij
REKLAMA

Pan Cylinderek - spotkanie autorskie z Margarett Borroughdame

00:32, 09.06.2018 | PiMBP w Nakle nad Notecią
REKLAMA
Skomentuj
Pan Cylinderek - spotkanie autorskie z Margarett Borroughdame - fot. PiMBP w Nakle nad Notecią

8 czerwca 2018 r. w filii bibliotecznej dla dzieci przy ul. Bartkowskiego1 odbyło się spotkanie z panią Margarett Borroughdame, autorką książek dla dzieci, w tym prozy, poezji oraz przedstawień dla najmłodszych. Nie obca jest też dla niej dobroczynność, bowiem jest współfundatorką i prezesem fundacji edukacyjnej dla dzieci oraz członkiem wolontariatu międzynarodowego.

Autorka w bardzo ciekawy sposób opowiedziała o swojej twórczości, skupiając się głównie na książce pt. "Pan Cylinderek", której przesłaniem jest samoakceptacja i umiejętność radzenia sobie z własnymi słabościami i niedoskonałościami. Lektura podpowiada też jak wady zamienić w zalety. W czasie spotkania pani Margarett towarzyszył Pan Cylinderek, maskotka uszyta na podstawie książki oraz cylinder, nakrycie głowy z dawnych czasów. 

Uczestnicy spotkania zadawali autorce wiele pytań, na które bardzo chętnie i szczegółowo odpowiadała. Spotkanie przebiegało w pełnej ciepła i humoru atmosferze. Uczestniczyły w nim dwie klasy IV ze Szkoły Podstawowej Nr 2 z  opiekunami.

(PiMBP w Nakle nad Notecią)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone