Zamknij
REKLAMA

Pomorski Przegląd Piosenki w Człuchowie - zaproszenie do udziału

21:56, 16.05.2017 | źródło: UM Człuchów
REKLAMA
Skomentuj

23 Pomorski Przegląd Piosenki Dziecięcej i 3 Pomorski Przegląd Piosenki Młodzieżowej - już niebawem. Miejski Dom Kultury w Człuchowie, który jest organizatorem wydarzenia, przyjmuje zapisy. W konkursie mogą wystartować młodzi wokaliści i zespoły muzyczne z całego Pomorza.

Człuchowski konkurs jest jednym z najbardziej prestiżowych w regionie. To w nim stawiała swoje pierwsze kroki między innymi Natalia Szroeder, obecnie popularna polska wokalistka. Zmagania młodych uczestników zawsze ocenia profesjonalne jury.

- Zainteresowanie udziałem w konkursie jest tak duże, że od kilku lat musimy organizować preeliminacje - mówi Miłosz Gawroński z Miejskiego Domu Kultury w Człuchowie.

Każdy z kandydatów do uczestnictwa w przeglądzie musi wraz z kartą zgłoszenia przysłać nagranie demo utworu, który ma zamiar wykonać w konkursie. Jury przesłucha wszystkie nagrania, a autorów najlepszych, zaprosi na scenę.

Zgłoszenia wraz z nagraniami należy nadsyłać do MDK w Człuchowie do 19 maja 2017 r.

24 maja 2017 r. zostanie ogłoszona lista osób zakwalifikowanych do konkursu.

Sam konkurs odbędzie się 27 maja 2017 r. o godzinie 9.00 w sali widowiskowej MDK w Człuchowie. Koncert laureatów odbędzie się 28 maja 2017 r. o godzinie 15.00 na Rynku Miejskim w Człuchowie.

(źródło: UM Człuchów)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone | 2018