Zamknij

Trzaskowski: dziękuję za każdy głos; przepraszam, że nie zwyciężyliśmy wspólnie

13:44, 02.06.2025 Aktualizacja: 14:19, 02.06.2025
Skomentuj PAP PAP

W wyborach prezydenckich zwyciężył popierany przez PiS Karol Nawrocki, uzyskując 50,89 proc. głosów. Kandydat KO Rafał Trzaskowski zdobył 49,11 proc. poparcia.

Rafał Trzaskowski podziękował w poniedziałek za każdy oddany na niego głos. "Przepraszam za to, że nie zwyciężyliśmy wspólnie" - dodał. Pogratulował również Karolowi Nawrockiemu zwycięstwa w wyborach prezydenckich, podkreślając, że ta wygrana "zobowiązuje, zwłaszcza w tak trudnych czasach".

W poniedziałek Trzaskowski podziękował w mediach społecznościowych za każdy oddany na niego głos. "Walczyłem o to, żebyśmy wspólnie budowali Polskę silną, bezpieczną, uczciwą, empatyczną. Polskę nowoczesną, w której wszyscy będą mogli spełniać swoje cele i aspiracje. Dziękuję wszystkim, którzy na taką Polskę zagłosowali" - napisał na platformie X.

Podziękował także za udzielone mu wsparcie w trakcie kampanii wyborczej. "Dziękuję za Waszą obecność na wiecach. Za wszystkie życzliwe słowa. Za wszystkie wspólnie zdjęcia, uściśnięte dłonie, za okrzyki wsparcia. Za każdy wywieszony baner, za każdy transparent. Dziękuję, że uwierzyliście we mnie i oddaliście na mnie głos w niedzielę. I przepraszam, że nie udało mi się przekonać do mojej wizji Polski większości obywateli. Przepraszam, że nie zwyciężyliśmy wspólnie" - dodał.

"Gratuluję Karolowi Nawrockiemu wygranej w wyborach prezydenckich. Ta wygrana zobowiązuje, szczególnie w tak trudnych czasach. Szczególnie przy tak wyrównanym wyniku. Niech Pan o tym pamięta" - zaapelował Trzaskowski.

I tura wyborów prezydenckich odbyła się 18 maja. II tura została przeprowadzona w niedzielę 1 czerwca. (PAP)

nl/ sdd/ js/

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(3)

MariuszMariusz

3 0

Szanowny Panie Rafale wybory na Prezydenta RP tylko i wyłącznie przegrała Pana formacja na Pana i wyłącznie na Pana życzenie a do tego dołożył swoją cegiełke tow Budka tow Tomczyk tudzież inni prominentii Działacze PO i nie tylko tow Senyszyn tow Tusk po co oni sie wtrącali do wyborów skoro z góry było wiadomo że PO nie ma szans na wygrana.

14:04, 02.06.2025
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZorroZorro

1 0

Nie ma za co przepraszać. Wyświadczył Pan Polsce przysługę przegrywając.

19:32, 02.06.2025
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

XXXXXX

2 0

Rafalku z piersza damusia bedziesz dalej poruszac sie TELEKOMUNIKACJA

12:25, 03.06.2025
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%