Fotorelacje

Zamknij
23:26, 24.06.2015
Zawód strażaka to marzenie wielu młodych ludzi. Aby je zrealizować trzeba zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne do wykonywania tej trudnej i odpowiedzialnej profesji. Uczniowie klas I i II o profilu pożarniczym z Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kotarbińskiego w Sępólnie Krajeńskim w dniu 18 czerwca 2015 odwiedzili Szkołę Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu. Opiekunami były p. Renata Bukolt i p. Iwona Przybylska oraz funkcjonariusze KP PSP w Sępólnie Krajeńskim st. ogn. Ewa Czapiewska-Siekierka oraz mł. kpt. w st. sp. Tomasz Pryk. Celem wyjazdu było zwiedzenie szkoły, a przede wszystkim zapoznanie się z kształceniem oraz pracą, jaką wykonują strażacy.
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-krajna.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz