Fotorelacje

Zamknij
00:32, 29.06.2015
Lato w Więcborku zapowiada się bardzo ciekawie i gdyby nawet słońca i plażowania był niedosyt, to już innych atrakcji podczas wakacji mieszkańcom i turystom tutaj nie zabraknie. Przedwczoraj na Plaży Miejskiej Więcborską Sobótką wszyscy witali Lato 2015, a wczoraj na Placu Jana Pawła II muzyczne konfrontacje orkiestr dętych zainaugurowały Więcborską Scenę Muzyczną - projekt Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury, który podczas tegorocznych wakacji co tydzień będzie zabierał publiczność w podróż po różnych muzycznych światach. Orkiestra Dęta "Brda" z Bydgoszczy oraz Więcborska Orkiestra Dęta swoimi prezentacjami dały przedsmak tego, co nas przez najbliższe dwa miesiące w Więcborku czeka.
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-krajna.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz