Lato w Więcborku zapowiada się bardzo ciekawie i gdyby nawet słońca i plażowania był niedosyt, to już innych atrakcji podczas wakacji mieszkańcom i turystom tutaj nie zabraknie. Przedwczoraj na Plaży Miejskiej Więcborską Sobótką wszyscy witali Lato 2015, a wczoraj na Placu Jana Pawła II muzyczne konfrontacje orkiestr dętych zainaugurowały Więcborską Scenę Muzyczną - projekt Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury, który podczas tegorocznych wakacji co tydzień będzie zabierał publiczność w podróż po różnych muzycznych światach. Orkiestra Dęta "Brda" z Bydgoszczy oraz Więcborska Orkiestra Dęta swoimi prezentacjami dały przedsmak tego, co nas przez najbliższe dwa miesiące w Więcborku czeka.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-krajna.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz