Zamknij

17:39, 22.06.2020

Poniedziałek 22 czerwca 2020 - dzień 6 turystyczno-historyczno-genealogicznej podróży Bartosza Małłka Tour de Krajna. Na początku zaplanowanej na ten dzień 85. kilometrowej trasy pan Bartosz zrobił mały przystanek w Jastrzębcu. Umówiliśmy się tutaj na chwilę rozmowy ale z Małłkiem nie da się rozmawiać krótko. O swojej pasji, jaką jest genealogia, odkrywanie swoich korzeni i poznawanie ludzi i ich historii, a także o swojej miłości do Krajny mógłby opowiadać bez końca.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz